پیشنهاد کاواک

گالری هما

معرفی گالری

گالری هما در  بهار سال ۱۳۸۴  به اهتمام انوشه یاد پرویز ملکی و مدیریت هنگامه معمری فعالیت خود را آغاز و تا کنون بیش از یکصد و پنجاه نمایش فرهنگی را برنامه ریزی و اجرا کرده است. بازبینی جریان های مدرن هنرهای تجسمی ایران و معرفی استعدادهای نوظهور از اهداف عمده ی ما هستند. در این راستا گالری  هما در برنامه میان مدت خود، همکاری با موزه‌ها، بنیادها و گالری‌های هنری را دنبال و از این منظر، فرازش هنر جوان را پیگیری می‌کند .

اجرای سالانه‌ی نقاشی منتخب نسل نو، نمایش‌های پژوهشی با عنوان کلکسیون فصلی، همکاری در جذب حمایت برای هنرمندان پیشرو ، همگی بخشی از این سامانه‌ی ذهنی هستند. گالری هما در برنامه بلندمدت خود نسلی از هنرمندان جوان را به عرصه‌ی منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای پیشنهاد کرده و امیدوار است تا در این چشم‌انداز، دستاوردهای بصری درون مرزی را در حد مقدورات ارتقا بخشد.

ساماندهی و تکمیل کلکسیون‌های موجود هنر مدرن و معاصر ایران، برنامه‌ریزی و مشاوره با مجموعه‌داران حرفه‌ای و آماتور، ایجاد زمینه‌ی اقتصادی برای ورود خریداران به عرصه ی تجارت هنری و سرمایه‌گذاری در حوزه هنرهای پلاستیک بخشی از خدمات رایج گالری هما هستند.

ارتباط با گالری هما :

سایت : http://www.homaartgallery.com

تهران / خیابان کریم خان / خیابان سنایی / کوچه چهارم غربی / پلاک ۸ / واحد ۱

تلفکس : ۸-۸۸۸۶۳۵۹۶

 

۲+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

همچنین ببینید

بستن
بستن