ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتا‌بهای نشر هنوز

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_هنوز در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید. ‌

١. کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم

این کتاب به ما کمک می‌کند که تأثیر فشارهای عاطفی پیشین بر زندگی روزمره‌مان را بشناسیم و دریابیم چگونه بر الگوهای تکراری و ناکارآمد غلبه کنیم و با آگاهی بیش‌تر رویکرد جدیدی به زندگی پیدا کنیم.

٢. کتاب چگونه از تنهایی لذت ببریم

این کتاب از سری کتاب‌های مدرسه زندگی – The School of Life – است که از جمله بنیان‌گذاران آن آلن دوباتن است. موسسه مدرسه زندگی هدف خود را «یافتن پاسخ‌هایی برای پرسش‌های اساسی زندگی» تعریف کرده است. پرسش‌هایی مانند اینکه: چگونه شغل رضایت‌بخشی پیدا کنیم؟ آیا اصلا می‌توانیم از گذشته‌مان سر دربیاوریم؟ چگونه روابط خوبی با دیگران برقرار کنیم؟ چگونه جهان را تغییر دهیم؟

٣. کتاب آگاهانه دوست داشتن ‌

موضوعاتی که به اندازه‌ی روابط مایه‌ی شادکامی ما می‌شوند اندک‌اندـ در عین‌حال، موضوعاتی هم که به اندازۀ همین روابط موجب بدبختی و ناامیدی‌مان می‌شوند محدود است. اشتباه ما این‌جاست که تصور می‌کنیم با دانش چگونه عشق‌ورزیدن به دنیا می‌آییم و به همین دلیل مدیریت رابطه را مهارتی غریزی و آسان می‌پنداریم. در این کتاب موضوع با دیدی متفاوت بررسی می‌شود: این‌که عشق‌ورزیدن مهارتی است آموختنی، نه صرفاً هیجانی تجربه‌کردنی.

۴. کتاب درس‌های فروید برای زندگی

فروید، با نبش قبر گذشته‌های پنهان‌شده که غالباً دست‌نخورده زیر خرده‌سنگ‌های ذهن می‌مانند به درک این معنی رسید که انسان بدین‌سان می‌تواند از آسیب‌های فرساینده نوباوگی و کودکی رها و آزاد گردد، آسیب‌هایی که هم از یاد رفته‌اند و هم در عین‌حال هنوز در یاد مانده‌اند. در این کتاب با پاره‌ای از یافته‌های ژرف او در بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نوشته‌هایش آشنا می‌شوید.

۵. کتاب درس‌های نیچه برای زندگی

شاید خواندن کتاب «درس‌های نیچه رای زندگی» به ما کمک کند تا در روزگاری که بسیاری از متفکران بزرگ ـ. از جمله نیچه و شوپنهاور ـ. خامدستانه و شتاب‌زده خوانده می‌شوند و تفسیر می‌شوند، در روزگاری که خیلی سریع بسیاری از امور عمیق فکری و فرهنگی به مد‌های روز مبدل می‌شوند، از نیچه‌ی مد روز فاصله بگیریم و به نیچه‌ای نزدیک شویم که در دفاع از شور زندگی و اخلاق و فضیلت‌ها می‌نویسد.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کاواک ‌ www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =

بستن