ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر کرگدن

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_کرگدن در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید.

۱. کتاب انقلاب ایران (ریشه‌های ناآرامی و شورش)

این کتاب در پنج فصل به علل انقلاب، دولت پهلوی، نیروهای مخالف رژیم، تغییر اجتماعی، بسیج توده‌ای انقلابی می‌پردازد و سپس نتیجه‌گیری می‌کند. همچنین ضمیمه: پیام رادیو ـ تلویزیونی شاه، منابع یادداشت‌ها، کتابنامه و نمایه در پایان کتاب آمده است.

٢. کتاب مدیران و چالش‌های تصمیم گیری

مدیران در هر سازمانی به صورت مداوم در معرض تصمیمات متفاوتی درباره ذینفعان، بازار، نیروی انسانی، سازمان و … هستند و در بسیاری از مواقع بر مبنای شهود خود قضاوت می‌کنند. این در حالی است که عوامل متعددی سبب سوگیری و برداشت ناصحیح در قضاوت آنها می‌شود. این کتاب راهنمای کاربردی و جامعی برای مدیران است که آنها را برای شناخت بهتر این سوگیری‌ها و غلبه بر آنها یاری می‌دهد تا کیفیت تصمیمات مدیریتی خود را افزایش دهند.

٣. کتاب شکستن طلسم وحشت

آریل دورفمن یکی از روایتگران اصلی دوره‌ی وحشت و سرکوب سیاسی در آمریکای لاتین است. او پس از کودتای ۱۹۷۳ ژنرال آگوستو پینوشه در شیلی، مجبور به فرار و ترک میهن شد و سال‌های تبعیدش را صرف نوشتن از این فاجعه و آثار آن بر جامعه‌ی شیلی کرد. محاکمه‌ی ژنرال پینوشه، به عنوان آمر اصلی کشتار و شکنجه و سربه‌نیستی مبارزان سیاسی و حتی مردم عادی شیلی، برای دورفمن و هموطنان او به رویایی محال شبیه بود، اما بازداشت ناگهانی و جنجالی ژنرال در سال ۱۹۹۸ در لندن گویی دریچه‌ای رو به امید و عدالت گشود. دورفمن در این کتاب، ضمن پیگیری روند بازداشت و محاکمه‌ی ژنرال پینوشه، از آثار کودتای ۱۹۷۳ بر شیلی و نسل‌های آینده‌ی این کشور سخن می‌گوید و ما را با ترس‌ها و امیدهای مردمی که تحت سرکوب زیسته‌اند آشنا می‌کند.

۴. کتاب هنر ظریف بی‌خیالی (رویکردی نامتعارف به خوب زیستن)

کتاب هنر ظریف بی‌خیالی برای کاهش مشکلات یا دردهای شما ارزشی قائل نیست و دقیقاً به همین دلیل، شما خواهید دانست که این کتاب با شما صادق است. این کتاب یک دستورالعمل برای عالی بودن نیست و نمی‌تواند باشد، چون عالی بودن تنها توهّمی در ذهن شما است؛ یک مقصد ساختگی که شما خود را وادار به دنبال کردن آن می‌کنید.

۵. کتاب تفکر نقادانه برای کودکان

در بخش نخست کتاب، جنبه‌های مختلف تأمل نقادانه متناسب با گروه سنی پیش‌دبستان و دبستان بررسی شده‌اند. این جنبه‌ها شامل پرسیدن پرسش‌های بجا، فهم چشم‌انداز، عاقل و منطقی بودن، و پرورش مهارت‌های پژوهش و تحلیل است. در بخش دوم، کودکان با تأمل فلسفی و بررسی ماهیت شناخت، تعارضات اخلاقی و مسئلۀ ادراک آشنا می‌شوند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتاب فروشی کاواک ‌

www.cavack.com

۲+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن