ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر کتاب فانوس

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_کتاب_فانوس در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید. ‌

١. کتاب شایو

کتاب شایو از اوسامو دازای اولین رمانی است که از این نویسنده در ایران منتشر می‌شود. اوسامو دازای نویسنده‌ای ژاپنی است که باوجود عمر کوتاهش تاثیر زیادی بر ادبیات ژاپن گذاشت. حتی نویسنده‌های بنامی مثل هاروکی موراکامی و کوبو آبه از وی تاثیر پذیرفته‌اند. اما متاسفانه آثار این نویسنده هنوز در ایران شناخته شده نیست.

٢. کتاب کشتی ساکورا

کتاب کشتی ساکورا، رمانی نوشته‌ی کوبو آبه است که اولین بار در سال ١٩٨۴ به انتشار رسید. در این داستان فانتزی تمثیلی و کافکائسک، شخصیتی به نام موش کور، معدنی بزرگ و زیرزمینی را به یک «کشتی» تبدیل کرده که می‌توان در آن، از هلوکاست هسته‌ای در پیش رو، جان سالم به در برد.

٣. کتاب حالا کی قراره ظرفا رو بشوره؟ ‌

چه تناقصی! پوچی‌ای را که شما آن‌جا در موردش می‌نویسید ما این‌جا زندگی می‌کنیم…. ‌

۴. کتاب چگونه تاریخچه کمونیسم را برای بیماران روانی توضیح دهیم؟ ‌

انسان، بنا به ماهیت خود، اگر آرزوی ایجاد آرمان شهر را در سر نداشته باشد احساس خفگی می‌کند؛ اما در عمل، این آرمان‌ها منجر به فاجعه می‌شود. آیا ممکن است بین این دو نهایت حد وسطی پیدا شود؟

۵. کتاب قتل غیر عمد

ماجرا از این قرار است که مردی به نام اگوچی که ایتارو که مدیر کافه، کلوپ بازی و آمفی تئاتر و توزیع کننده بستنی یخی در جزیره کیکو است، بر اثر ضرب وشتم مردم جزیره کشته شده است و نمایشنامه، شرح این ماجرا توسط افراد مختلف است، که البته ظاهرا این شرح با لاپوشانی حقیقت نیز همراه است و درواقع به راویان حادثه دیکته شده است که آن‌گونه که عامل اصلی قتل می‌خواهد، ماجرا را شرح دهند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها از طریق لینک زیر : 

www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =

بستن