ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر فرمهر

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_فرمهر در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید. ‌

١. کتاب تروریسم عاشقانه

کتاب حاضر روایت مکرر سرگذشت تلخ زنانی است که قربانی خشونت‌های روانی و فیزیکی همسر و یا شریک زندگی رمانتیک خود می‌شوند و دادخواهی‌ها و فریادهای آنها راه بجای نمی‌برد و محاکم و نهادهای اجتماعی و حتی دوستان و خویشان بجای التیام بخشیدن به زخم‌هاشان با انداختن تقصیر‌ها و گناهان به گردن آنان رنج دیگری بر رنج‌هاشان می‌افزایند.

٢. کتاب سیر عشق ‌

کتاب سیر عشق نوشته آلن دو باتن است که به موضوع روابط بین زن و مرد می پردازد. تنها آغاز عشق نیست که اهمیت دارد، بلکه چگونگی ادامه آن است که حائز اهمیت است.

٣. کتاب خبر

خبر چه بر سر مغز، روان و دیدگاه ما می‌آورد؛ ما روزانه ساعت‌های زیادی را صرف سرزدن به اخبار می‌کنیم و بدون شک این خبر است که دیدگاه ما از واقعیت را شکل می‌دهد. وابستگی ما به خبر رو به فزونی است. پرداختن به خبر اولین کاری است که بعد از چشم باز کردن می‌کنیم، جالب اینکه آخرین کاری که قبل از به خواب رفتن انجام می‌دهیم نیز بررسی خبر است. با این همه تا پیش از این، به‌ندرت کتابی به تحلیل تاثیر خبر بر مخاطبان پرداخته است.

۴. کتاب عشق، کار و منزلت در عصر مدرن

کتاب حاضر ترجمه‌ای است از سمینارهایی که آلن دوباتن در باب مضامینی که با کتاب‌هایش و نه لزوماً محدود به آن‌ها ارائه کرده استمضامین این سخنرانی‌های درست مثل کتاب‌هایش کوششی است در راستای پیوند فلسفه با زندگی روزمره دوباتن در این سخنرانی‌ها از عشق‌های نافرجام رمانتیک و چرایی شکست‌های مکررمان می‌گوید… ‌

۵. کتاب پدران و پسران

آرکادی جوان بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه به همراه دوست پوچ‌گرایش «بازاروف» به منزل پدری‌اش باز می‌گردد بازاروف پزشک جوانی است که مانند نسل اطلاح‌طلبش با همه‌ی سنت‌ها مخالف است و در تقاطع سنت و مدرنیته دست و پا می‌زند و شخصیت تاثیرگذاری دارد در این داستان پدران نماد نسلی محافظه‌کار و سنت‌گرا بوده که اصلاحات در آن‌ها به کندی رخ می‌دهد یا هرگز اتفاق نمی‌افتد و پسران نماد نسلی دیگر هستند که در جدال با مکتب مخالف خود – یعنی پدران – می‌باشند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کاواک www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن