ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر سنگ

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_سنگ در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید. ‌

١. کتاب بیمار خاموش

بیمار خاموش داستان زندگی نقاش معروفی به نام «آلیسیا برنسون» است که با عکاسی به نام «گابریل» ازدواج کرده و زندگی ظاهراً خوبی دارد. آن‌ها در خانه‌ای دلباز با پنجره‌هایی بزرگ در یکی از مناطق اعیانی لندن زندگی می‌کنند. تا این‌که یک شب آلیسیا وقتی که شوهرش از سر کار به خانه برمی‌گردد، پنج بار به صورت او شلیک می‌کند و بعد از آن، دیگر کلمه‌ای بر زبان نمی‌آورد. سکوتی مرگبار که رازهای زیادی در خود دارد…

٢. کتاب بله خواهش می‌کنم

این کتاب از سه بخش با نام‌‌های «هرچه می‌خواهی بگو» ، «هرکاری می‌خواهی بکن» و «هرچیزی هستی باش» تشکیل شده است. در هر بخش، پوهلر با طنزی جذاب، از خلال تجربیات شخصی‌اش در طول سال‌ها فعالیت در عرصه تئاتر و سینما، توصیه‌های ساده‌ای ارایه می‌کند که می‌توانند برای هرکسی به ویژه خانم‌های جوان بسیار مفید باشند.

٣. کتاب به آن‌ها که عاشق‌شان بودیم ‌

این رمان داستان دختر جوانی به نام لارا جین را روایت می‌کند که با یک اشتباه، نامه‌ی خصوصی اش لو می‌رود و در موقعیت عاطفی پیچیده و در عین حال طنزآمیزی قرار می‌گیرد. موقعیتی که به او تجربه‌ی واقعی عشق را می‌آموزد.

۴. کتاب همه‌ی آنچه همیشه می‌خواستیم

این رمان از داستان زندگی چند نفر را همزمان از زبان خودشان روایت می‌کند. نینا زنی که زندگی مرفهی دارد و با همسر و پسرش زندگی می‌کند و در روزمرگی رفت و آمد با هم‌طبقه های خودش غرق شده است و از طرفی با پسر جوانش، فینچ هم مشکلاتی دارد، تام پدر مجرد دختری به نا لایلا که مشکلات خودش را دارد و نسبت به دخترش هم احساس مسئولیت می‌کند و لایلا دختر تام که در زندگی‌اش احساس پوچی می‌کند و به‌واقع خوشحال نیست. در این میان فینچ و لایلا با هم وارد رابطه‌ای می‌شوند که دردسرهایی به وجود می‌آورد. ‌

۵. کتاب کالیپسو

اگرچه تعاریف علمی و صنعتی چیز دیگری می‌گویند، میانسالی چندتایی لذت اساسی دارد. تنها نکته‌ی جالبی که در میانسالی می‌بینم این است که، اگر آدم خوش‌اقبال باشد، اتاق مهمان نصیب‌اش می‌شود. بعضی‌ها وقتی بچه‌هایشان رفته باشند دنبال خانه و زندگی خودشان، به صورت پیش‌فرض اتاق مهمان دارند ولی دیگرانی، مثل من، در نهایت مجبور می‌شوند خودشان را بتکانند تا بتوانند خانه‌ای بزرگ‌تر دست و پا کنند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کاواک www.cavack.com

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن