ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر باژ 

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_باژ در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید.

۱. کتاب مجموعه سریر شیشه‌ای ۱ (دشنه آدمکش، جلد ۵ و ۳)

در حالی که سلینا مشغول استراحت است او را برای جلسه‌ای فوری فرا می‌خوانند، جلسه‌ای بسیار مهم که باید بدون هیچ معطلی برگزار شود. اما هنگامی که او از موضوع جلسه یعنی دستگیر شدن گرگوری آگاه می‌شود از این که به خاطر موضوعی بی‌اهمیت او را فراخوانده‌اند عصبانی می‌شود؛ اما گویا موضوع مهم تری اتفاق افتاده است، مسئله‌ای که برای همه آدمکش‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد…

٢. کتاب سوپرمن (ظلمت شکن)

مدتی است که کلارک نمی‌تواند قدرت‌هایش را مخفی کند. کلارک صدای گریه‌های دختری را می‌شنود و وقتی به دنبال منشأ آن می‌رود، با گلوریا آلوارز روبه‌رو می‌شود و وقتی با او حرف می‌زند پرده از رازی شوم در اسمال‌ویل می‌افتد. مشخص می‌شود تنها کلارک نیست که چیزی را مخفی می‌کند. کلارک با بهترین دوستش، لانا لنگ، به دنبال برملا کردن حقیقت می‌رود. چه ماجرای شومی زیر پوست شهر کوچکش دارد رخ می‌دهد؟

٣. کتاب کاراوال ۱

آنچه راجع‌به کاراوال شنیده‌اید حق واقعی مطلب را ادا نمی‌کند. قضیه فراتر از بازی یا نمایش است. نزدیک‌ترین چیزی به جادو است که در این دنیا خواهید یافت. اسکارلت هرگز جزیره‌ی کوچک محل زندگی‌اش را ترک نکرده است. او به‌همراه تلا، خواهر محبوب و کوچک‌ترش و پدر قدرتمند و بی‌رحم‌شان زندگی می‌کند. پدر اسکارلت ترتیب ازدواج او را می‌دهد و اسکارلت رؤیای دیدارش از کاراوال را بربادرفته می‌بیند. همان نمایشی که سالی یک بار اجرا می‌شود و تماشاگران هم در آن مشارکت می‌کنند.

۴. کتاب کاراوال ۲

قلبی برای محافظت کردن. قرضی برای ادا کردن. بازی‌ای برای پیروز شدن. دوناتلا دراگنا پس از کشیده شدن به دل دنیای جادویی کاراوال، بالاخره موفق به فرار از دست پدر و نجات دادن خواهرش اسکارلت از ازدواجی شده که برایش رقم زده بودند. دو خواهر در واقع باید این پیروزی را جشن بگیرند، اما تلا هنوز آزاد نشده. مدتی قبل از سر بی‌چارگی با مجرمی ناشناس معامله‌ای کرده و چیزی را به او قول داده که تابه‌حال هیچ‌کس نتوانسته به دیگری تحویل دهد. اسم واقعی ارباب کاراوال، اسطوره.

۵. کتاب مجموعه مرزهای درهم شکسته ۲ (مخمصه)

کتاب مخمصه دومین جلد از مجموعه مرزهای در هم شکسته است که به قلم نیما کهدانی نگارش شده و از سوی انتشارات باژ به چاپ رسیده است. این کتاب دربردارنده داستانی فانتزی و فرازمینی است که با نگاهی بر ماجرای سیاوش و سودابه اما بسیار فراتر از آن نگارش شده است؛ کیا که به دنبال درمان بیماری‌اش و تلاش برای رهایی از مرگ از دروازه‌های زمان عبور کرده و به زمانه‌ی سیاوش وارد شده، با فراموش کردن گذشته‌اش و یادآوری این که او دوست سیاوش است پای در ماجرایی دیگر می گذارد…

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتاب فروشی کاواک

www.cavack.com

۳+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن