ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای نشر ایران بان

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #نشر_ایران_بان در سال نود و هشت می‌پردازیم.

١. کتاب دختری به نام بوف

جغد چوبی روی پاتختی وِروِر می‌کند «بود، بود.» با تعجب برمی‌گردم. خم می‌شوم. دقیق تر نگاهش می‌کنم. پلک می‌زند و من هم پلک می‌زنم. این جغد را وقتی بچه بودم و از تاریکی می‌ترسیدم، مامان از چوب تراشید. چیزی که قرار بود نگهبانم باشد. حالا با من حرف می‌زند. شاید دچار توهم شده‌ام. در هر صورت، چون موجودی چوبی با من حرف می‌زند و موجودی پریانی تعقیبم می‌کند، معلوم است اتفاقی کاملا عجیب در پیش است.

٢. کتاب لوییزیانا

می‌خواهم همه چیز را بنویسم، تا اتفاقی که برایم افتاده همه بدانند، تا اگر یکی شب کنار پنجره‌شان ایستاد و ستاره‌ها را نگاه کرد و با خودش گفت، وای خدا، یعنی چه اتفاقی برای لوییزیانا افتاد؟ یعنی کجا رفت؟ جوابی داشته باشد. این طوری همه می‌دانند.

٣. کتاب یک سال بدون او ‌ ‌

این کتاب حکایتی است درباره‌ی روزگار خودمان؛ روزگاری که تکنولوژی بر روابط انسانی بین افراد تاثیر گذاشته است. نویسنده تلاش کرده است، در داستان خود، هم گوشه چشمی به تکنولوژی داشته باشد وهم از منظری انسانی به ماجراهایش بنگرد.

۴. کتاب فقط دخترها بخوانند

در این کتاب، به سوالهای شما پاسخ می‌دهیم. هورا، تو داری بزرگ می‌شوی! دوره بلوغ، هیجان‌انگیز و کمی ترسناک است. در این دوره، با تغییرهای بسیاری مواجه می‌شود- تغییر بدن، احساسات و روابط اجتماعی‌ات- بعضی روزها احساس می‌کنی گویی زندگی‌ات هر لحظه تغییر می‌کند.

۵. کتاب چگونه رازنگه‌دار باشیم؟ ‌

این کتاب به شما یاد می‌دهد که چطور در برابر دعوا، شایعه پراکنی، حسادت، رقابت، ته قلب، غیبت و نادیده‌ گرفته‌شدن‌ها ایستادگی کنید.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتاب‌فروشی کاواک www.cavack.com ‌

۱+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن