ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای طوطی – انتشارات فاطمی

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #طوطی کتاب‌های کودک و نوجوان انتشارات فاطمی در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید.

۱. کتاب ما اینطوری زندگی می‌کنیم

این کتاب، درباره‌ی زندگی عاد‌ و روزانه‌ی هفت کودک از نقاط مختلف جهان از جمله ایران است. زمانی که شما در حال خواندن این کتاب هستید، ممکن است آن‌ها مشغول خوردن صبحانه یا سرگرم بازی در بیرون از خانه باشند… ‌

۲. کتاب جنگل برای همه

کتاب «جنگل برای همه» با نگاهی به طبیعت و محیط زیست، به روایت داستانی تصویری و بدون کلام می‌پردازد. در این کتاب، کودکان با دنبال کردن و بررسی جزئیات تصاویر، متوجه داستان می‌شوند. استفاده از هنر اریگامی به شیوه‌ای جدید و مبتکرانه، ساختن فضای سه بعدی با مواد مختلف و نیز عکاسی و نورپردازی صحنه، حس واقعی بودن و درک احساس شخصیت‌ها را برای کودکان ممکن می‌سازد. این شیوه‌ی تصویرگری برای شکوفایی خلاقیت، رشد درک بصری کودکان و تقویت مهارت داستان گویی آن‌ها بسیار موثر است. ‌

۳. کتاب شنگال

شنگال نه یک قاشق بود و نه یک چنگال؛ اما کمی از هر دو بود او می‌دانست اگر بخواهد توی سفره جایی داشته باشد باید فکری بکند آیا شنگال می‌تواند جایش را در سفره پیدا کند؟

۴. کتاب چتری با پروانه های سفید

در زندگی هیچ گرهی نیست که باز نشود. گاهی گره من به دست تو باز می‌شود، گره تو به دست یکی دیگر، و گره یک نفر دیگر به دست من. ولی خوب می‌دانم در زندگی هیچ گرهی نیست که باز نشود.

۵. کتاب چه فکر خوبی

داستان چه فکر خوبی! به کودکان و همین‌طور بزرگترها یاد می‌دهد خودشان بی‌دلیل را با دیگران مقایسه نکنند. از هم‌دیگر کورکورانه و چشم‌بسته تقلید نکنند و از همه مهم‌تر اعتماد‌به‌نفس داشته باشند. آدم‌ها با یکدیگر متفاوتند و طبیعت سرشار است از گوناگونی. همه‌چیز سر جای خودش زیباست و این تفاوت‌هاست که جهان را جای بهتری می‌کند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتابفروشی کاواک www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سیزده =

بستن