ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات کتاب خورشید

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_کتاب_خورشید در سال نود و هشت می‌پردازیم. با ما همراه شوید.

۱. کتاب پاریس جشن بیکران ‌

پاریس، جشن بیکران یادگار همینگوی از پاریس دهه‌ی ۲۰ و ارزشمندترین بخش از دست‌نوشته‌های برجای مانده از اوست که اول‌بار پس از مرگش منتشر شد و به سرعت در میان پرفروش‌ترین کتاب‌هایش جای گرفت. ماریو بارگاس یوسا کتاب را «طلسمی جادویی» می‌داند که «هر فصلش داستان کوتاهی است آراسته به حسن‌های بهترین داستان‌های همینگوی»؛ داستان‌هایی چنان سرزنده و شفاف که زندگی منظم و پرشتاب نویسنده‌شان را پیش چشم خواننده به تصویر می‌کشند.

۲. کتاب دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی

کتاب دهه‌ی هشتاد داستان کوتاه ایرانی، از ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۰، ادامه‌ی مجموعه‌ی دو جلدی هشتاد سال داستان کوتاه ایرانی به انتخاب و بررسی حسن میرعابدینی است.

۳. کتاب تابلویی که هرگز نقاشی نشد

آزادی‌ای را که خیلی از آن دفاع کردم درون جعبه گذاشتم و کادوپیچ کردم که به عنوان هدیه به تو بدهم. می‌دانستم که آن را از من نمی‌گیری. حالا اصلا مهلوم نیست چند وقت دیگر باید انتظار بکشم تا دوباره به چنین یقینی برسم، در ضمن الان که نگاه می‌کنم می‌بینم که دلم برای تو تنگ نشده، دلم برای بهترین بخش خودم که در وجود تو جا گذاشته‌ام و اصلا قصد برگشتن ندارد تنگ شده… ‌

۴.کتاب صد شاعر از رودکی تا امروز

مجموعه‌ی حاضر به زندگی و شعر صد شاعر برجسته از رودکی تا امروز و معرفی سبک‌های مختلف شعر فارسی می‌پردازد. شیوه شعر هر شاعر بررسی شده و با گزیده‌ای از سروده‌های او و ذکر منابع مطالعاتی کامل شده است. شعر نو و شاعران معاصر بخش بزرگی از کتاب را به خود اختصاص داده‌اند. ‌

۵. کتاب شهرهای ناپیدا

قوبلای خان سالخورده، امپراطور مغول، و مارکو پولوی جوان، سیاح ونیزی، در باغی نشسته‌اند. قوبلای خان احساس می‌کند که پایان امپراطوری‌اش نزدیک است. مارکو پولو توجه میزبانش را به داستان‌هایی از شهرهایی جلب می‌کند که حین سفرهایش در سراسر امپراطوری، از آن‌ها بازدید کرده است: شهرها و خاطرات، شهرها و آرزوها، شهرها و معماری‌شان، شهرها و مردگان، شهرها و آسمان، شهرهای تجاری و شهرهای پنهان.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کاواک : cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن