ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات مروارید

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_مروارید در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌

۱. کتاب بادبادک باز

خالد حسینی در اولین رمان خود به نام بادبادک‌باز به دستاوردی نائل آمده که فقط تعداد اندکی از نویسندگان معاصر به آن دست یافته‌اند. نویسنده ضمن روایتی آموزنده و روشنگر از نابسامانی‌های سیاسی و فرهنگی افغانستان شخصیت‌هایی پویا می‌آفریند که تلاش‌های تاثربرانگیز و پیروزی‌های پرشورشان حتی تا مدت‌ها پس از پایان کتاب در ذهن خواننده باقی می‌ماند و شاید تنها ایراد این رمان شگفت‌انگیز این است که‌خیلی زود تمام می‌شود.

۲. کتاب جادوی فکر بزرگ

دکتر شوارتز در این کتاب مراحلی را که باید برای نیل به قابلیت‌های فکر بزرگ پیموده شود، ترسیم کرده است او در این کتاب میآموزد که چگونه با تمرکز روی مسائل عمده، از قید نکات جزئی و دست‌ و پاگیر رهایی یابید او ثابت میکند که نوع خاصی از تفکر، در حکم برگ برنده‌ای است که در اختیار شما قرار میگیرد وی با عرضه یک برنامه پیشرفته سیروزه شما را هدایت میکند تا پیشرفت خود را به سوی اهداف مورد نظرتان ارزیابی کنید و به شما میآموزد که چگونه با یک برنامه سرمایه‌گذاری درازمدت روی خودتان، وضع مادی خود را برای آینده مستحکم و مطمئن سازید.

۳. کتاب کمی قبل از خوشبختی

رمان کمی قبل از خوشبختی، رمانی بسیار خواندنی درباره‌ی مسائل معمولی و پیش‌پا‌افتاده‌ای است که همه‌ی ما[حتی اگر به این موضوع اقرار نکنیم]به آن‌ها علاقه‌مند هستیم. این رمان به عزیزترین و باارزش‌ترین دارایی‌های انسان می‌پردازد: مهربانی، دوستی، عشق و فرزندان. کتاب، داستان مادری تنها و مجرد به نام ژولی را روایت می‌کند که به همراه پسرش، لولو، زندگی می‌کند و صندوق دار یک سوپرمارکت است.

۴. کتاب کوری

کوری یک حکایت اخلاقی مدرن است، و مانند داستان‌های اخلاقی کهن پیام‌هایی اخلاقی را ، اما برای مخاطب امروزی، رازی در خود نهفته دارد به همین دلیل است که باز مانند آن داستان‌ها، قهرمانهایش نه به نام بلکه به صفت یاد می‌شود، و در آغاز کتاب نیز با نقل قول از اثری ناموجود به نام کتاب موعظه‌ها ، به ما یادآوری می‌شود که این رمان یک موعظه است

۵. کتاب هنر عشق ورزیدن

کتاب هنر عشق ورزیدن، اثری نوشته‌ی اریک فروم است که اولین بار در سال ۱۹۵۶ انتشار یافت. بسیاری از افراد نمی‌توانند عشق را در زندگی‌شان به سطحی مطلوب و شایسته برسانند و علاقه‌ای را تجربه کنند که از بلوغ فکری، خودشناسی و شجاعت سرچشمه گرفته باشد. مانند هر هنر دیگری، عشق نیز نیازمند تمرین و تمرکز، و البته درک و بینشی درست و واقعیت-محور است. روانکاو برجسته و شناخته شده، اریک فروم، در این اثر کلاسیک به کاوشی در تمام جنبه‌های عشق دست می‌زند و علاوه بر تشریح برداشت‌های غلط و توقعات بیش از اندازه بالا در رابطه‌ای عاشقانه، انواع و اقسام این احساس حیاتی در بشر را مورد بررسی قرار می‌دهد: عشق افلاطونی، عشق شهوت‌آمیز، عشق به خویشتن، عشق به خدا و عشق والدین نسبت به کودکان.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در وب‌سایت کاواک www.cavack.com

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن