ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات سمندر

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_سمندر در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌

١. کتاب زن در رمان انگلیسی قرن نوزدهم

هدف این کتاب بررسی نگرش‌هایی است که در فاصله میان سال‌های ١٨٠٠ تا ١٩٠٠ میلادی، در رمان‌های انگلیسی نسبت به زنان وجود داشت.

٢. کتاب گذار از فئودالیسم به سرمایه‌داری

مسئله‌ی گذار از فئودالیسم به سرمایه‌داری، با سابقه‌ای بیش از پنج دهه و ادبیاتی بسیار غنی درخشان‌ترین فصل در تاریخ‌نگاری مارکسیستی محسوب می‌شود. درباره‌ی گذار از فئودالیسم به سرمایه‌داری در اروپا تاکنون میان صاحب‌نظران سه دوره بحث انجام گرفته است، که در روشن شدن موضوع و جهت دادن به مطالعات بعدی اهمیت به‌سزایی دارد. هدف این نوشتار معرفی مختصر این سه دوره است.

٣. کتاب انسان و خدایان

کتاب حاضر، درباره اسطوره‌ها یونانی و ویژگی‌های آن‌ها نگاشته شده است. در این کتاب بیان می‌شود که قهرمانان اسطوره‌ای، مجموعه‌ای از نیروها و توانمندی‌هایی هستند که انسان عادی از داشتن آن‌ها عاجز است. این قهرمانان نامدار در بسیاری از موارد، جان خود را به خاطر مردم، به خاطر فرهنگ و ارزش‌های اجتماعی ملتی به مخاطره می‌اندازند تا این معیارها و این انسان‌ها، بری از ستم و دور از استعمار و استثمار به حیات خود ادامه دهند و بدین‌سان حماسه زاده می‌شود.

۴. کتاب ماهیت کار مغز انسان ‌

این کتاب نوشته‌ی یوزف دیتسگن می‌باشد که آریا سلگی آن را به فارسی ترجمه کرده است و توسط انتشارات سمندر چاپ و در ١٠١ صفحه به بازار عرضه شده است. آخرین چاپ آن مربوط به سال ١٣٩٨ بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش فلسفه قرار داد.

۵. کتاب درباره مسائل ارضی ‌

این کتاب نوشته‌ی گروهی از نویسندگان می‌باشد که محمد قیداری آن را به فارسی ترجمه کرده است و توسط انتشارات نامشخص چاپ و در ١٩٢ صفحه به بازار عرضه شده است. آخرین چاپ آن مربوط به سال ١٣٩۶ بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش اقتصاد قرار داد.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتابفروشی کاواک‌ www.cavack.com

۲+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن