ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات سایه سخن

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_سایه_سخن در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید.

۱. کتاب ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب)

انسان ها دائماً درگیر روابط اشتباه و دعوا هستند و اساساً تا جایی ادامه می‌دهند که دیگر توانی برای ترمیم مشکلات گذشته نداشته باشند. رابطه یاد گرفتنی است اما از چه طریق؟ مدرسه؟! دانشگاه؟! خانواده؟! دوستان؟! جواب متاسفانه؛ هیچ‌جاست. از آنجایی که هیچ وقت منابعی به افراد معرفی نشده است، به صورت تجربی و با وارد و خارج شدن در روابط، اندک اندک تیپ‌های شخصیتی که با آنها برخورد می‌کنند را تشخیص می‌دهند. اما روش آزمایش و خطا، دل شکستن نیز به همراه دارد! به همین علت افراد خود باید به دنبال یاد گرفتن باشند و اگر یاد نگیرند، سیر شکست آنقدر تکرار می‌شود که از هر گونه ارتباط  منزجر خواهند شد و از رابطه اشتباهی به رابطه اشتباه بعد تبعید می‌شوند بدون این که هیچ وقت بفهمند اساس مشکل از کجاست.

٢. کتاب شکاف اعتماد به نفس

این اثر ارزشمند و خوش یمن راس هریس، ویژگی‌های خاصی دارد که مخاطبانش را به خواندن چندباره‌ی آن تشویق می‌کند. او راهنمایی‌مان می‌کند از منطقه‌ی امن خود پا فراتر نهیم و ضمن تجربه‌ی ترس ناشی از این برون رفت، راه درست کنار آمدن با ترس را بیاموزیم. همچنین قوانین رشد و تحول بشر را به ما می‌آموزد و توضیح می‌دهد که این شکاف چگونه ایجاد می‌شود.

٣. کتاب سیلی واقعیت

دیر یا زود واقعیت به شما سیلی خواهد زد. از دست دادن کسی، بیماری، خیانت یا وقایع ناخوشایند دیگر، به طور غیرمنتظره به سراغتان می‌آید و شما را از درون سست می کند. در آن لحظات، این کتاب خردمندانه همان خیری است که می‌توانید به آن چنگ بیندازید تا نجات پیدا کنید. کاری پیش‌تر بیش‌تر از تسکین دردها انجام می‌دهد، هدایتتان می‌کند و در مرحله رشد و باز پروری کمکتان می‌کند.

۴. کتاب تئوری انتخاب

دکتر ویلیام گلسر در کتاب تئوری انتخاب، روانشناسی جدیدی را معرفی می‌کند که اگر به درستی به آن عمل شود، می‌تواند ناتوانی‌های متداول ما را در ارتباط درست با دیگران به طور کلی دگرگون سازد؛ ناتوانی‌هایی که ریشه‌ی تقریباً تمامی نارضایتی‌هایمان در زندگی هستند. به عقیده‌ی گلسر، ما برای پیشرفت در ارتباطات انسانی باید روانشناسی مجازات‌گر و سرکوب‌گرانه را کنار بگذاریم.

۵. کتاب عمل عاشقانه

در این کتاب از اصول اساسی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد استفاده شده است و شما چگونگی استفاده از این اصول را برای ساخت، پشرفت و کامیابی در روابط می‌آموزید. اگر می خواهید پیشرفت کنید، باید آنچه را در این کتاب می‌خوانید تمرین کنید، راه دومی وجود ندارد. ساختن رابطه‌ای عاشقانه یا بازسازی رابطه‌ای ویران شده نیاز به زمان، کوشش، تعهد و الزام دارد.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کتاب فروشی کاواک

www.cavack.com

۲+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

بستن