ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات حرفه نویسنده

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_حرفه_نویسنده در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌

۱. کتاب تصویر مردم ‌

در این جامعه خیلی خیلی متمدن باید به شیوه زندگی وحش رو بیاورم. باید خود را حتی از شر حاکمان رها سازم. احساس همدلی من همه متوجه مردم است. باید یک راست با آن ک‌ها سخن بگویم و دانش خود را از آن‌ها به دست بیاورم. آن‌ها هستند که باید به من زندگی ببخشند. پس باید زندگی بزرگ، مستقل و رها از تعلق بوهمیان را در پیش بگیرم.

۲. کتاب درباب مشاهده ‌‌

کتابی است درباره‌ی دیدن هرچیزی، در مورد این‌که چگونه با دقت و حوصله‌ی بیشتر به اطراف خود نگاه کنیم. این کتاب به شما می‌گوید که چگونه از کارهای دیگر دست بکشید و زمانی را صرفاً به نگریستن و نگریستن اختصاص دهید تا این‌که جزئیات جهان کم‌کم خود را دربرابر دیدگان‌تان نمایان کنند. ‌ ‌

۳. کتاب علیه تفسیر

جدیت‌ها، حساسیت‌ها و کنجکاوی‌های جسورانه و پایان‌ناپذیرِ سانتاگ شاید در هیچ‌کجای دیگر آنقدر مشهود نباشد که در مقاله‌ها و جستارهایش هست. سرک‌کشیدنِ او به گوشه و کنارهای هنر و فلسفه و فرهنگ، به حاشیه‌ها و به کمتردیده‌شده‌ها، به تازه‌ها در عینِ فاصله‌گرفتن از موج‌های زمانه‌اش، در ضمنِ اینکه طراوت و حسِ برانگیزاننده ى پدیده و رویداد را حفظ می‌کند اما دستخوشِ غائله‌های آن نمی‌شود، در اوجِ علاقه‌اش به آزمودنِ فرم‌ها و سبک‌های فکر و احساس و نوشتار … هیجان‌انگیز است، آموزنده است و الهام‌بخش.

۴. کتاب درباره عکاسی

درباره‌ی عکاسی یکی از مهم‌ترین کتاب‌های سوزان سانتاگ (۱۹۳۳-۲۰۰۴) ، نویسنده و ناقد فرهنگی آمریکایی است. سانتاک عکاسی را به عنوان یکی از اصلی‌ترین عواملی تحلیل می‌کند که جوامع مدرن را به «جهان تصویر» بدل ساخته‌اند. ‌

۵. کتاب مبانی تاریخ هنر

کتاب حاضر خواننده را با مفاهیم، نظرات و روش‌های تحلیل هنر و تاریخ هنر، آشنا ممی‌کند. این مفاهیم و نظریات در نتیجه‌ی بالا بردن سطح دانش و درک مخاطب از مقوله‌ی هنر، راه را برای پژوهش​‌ها و مطالعات دامنه‌دارتر باز می‌کنند .

مشاهده‌ی کتاب‌ها در سایت کاواک ‌ www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =

بستن