ویترین کاواک
موضوعات داغ

پرفروشترین کتابهای انتشارات آموخته

پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 98

امروز به پرفروش‌ترین کتاب‌های #انتشارات_آموخته در سال نود و هشت می‌پردازیم. ‌با ما همراه شوید.

۱. کتاب گاو بنفش (چشمگیر و متمایز باشید و کسب و کارتان را دگرگون کنید)

این روزها شروع یک کسب‌وکار جدید بسیار مشکل به نظر می‌رسد. در هر حوزه‌ای از بازار که بخواهید وارد شوید قبلا عده‌ای در آن شروع به فعالیت کرده‌اند و احتمالا اعتباری هم برای خودشان دست و پا کرده‌اند. خیلی‌هایشان رقیب هم نمی‌خواهند. بنابراین اگر دست خالی و با ایده‌های تکراری وارد بازار شوید احتمالا سرنوشت خوبی در انتظار کسب‌و‌کارتان نخواهد بود. از طرفی نمی‌شود چون قبلا عده‌ای وارد بازار شده و کار کرده‌اند، دست روی دست گذاشت و فقط تماشا کرد. باید راه حلی وجود داشته باشد. گاو بنفش اثر ست گادین به شما خواهد گفت باید چه کار کنید.

۲. کتاب با چرا شروع کنید

بازار کتاب‌های ترجمه در ایران داغ است. راستی دلیل مترجمان برای ترجمه‌ی کتاب چیست؟ دلیلش مسائلی مالی است؟ این کار را می‌کنند چون کار دیگری بلد نیستند؟ یا چرایی دیگری دارند؟ با خواندن این مقدمه، حداقل از چرایی من آگاه می‌شوید.

۳. کتاب مدیریت خود

دستیابی شما به موفقیت حرفه‌ای، با نگاهی منتقدانه به خودتان در آینه آغاز می‌شود. اگر تاکنون هیچ مطالعه‌ای در زمینه‌ی مدیریت خود نداشته‌اید،این ۱۰ مقاله‌ی بی بدیل هاروارد را از دست ندهید.مجموعه‌ی پیش رو حاصل گزینش بهترین مقالاتی است که هاروارد از میان صدها مقاله‌ی منتشر شده‌ی خود انتخاب کرده است. این مجموعه‌ی کاربردی به شما در بهبود و توسعه فردی کمک خواهد کرد.

۴. کتاب مهره‌ی حیاتی (آیا غیرقابل جایگزین هستید؟)

نویسنده هدفش از نگارشش این کتاب را این‌طور عنوان می‌کند: «هدفم این است که متقاعدتان کنم فرصت خوبی در انتظارتان است؛ فرصتی که می‌تواند به طرز چشم‌گیری زندگی‌تان را در جهت مثبت تغییر دهد. برای بهره‌گیری از این فرصت باید بدانیم که قوانین حاکم چه تغییری کرده‌اند.» در این کتاب ست گادین به ما یاد می‌دهد چطور با بهره‌گیری از این لحظه مهم، به آدمی تبدیل شویم که به عقیده تمام دنیا، غیرقابل جایگزین است و این مسیر را منوط به یک چیز می‌داند: اینکه تصمیم بگیریم و دست به انتخابی بزنیم که پیش روی ماست: می‌توانیم هم‌رنگ جماعت شویم یا سری توی سرها درآوریم. نمی‌توانیم هر دوی این کارها را با هم انجام دهیم.

۵. کتاب اصل‌گرایی (اصل را بچسبید و فرع را رها کنید)

اصل‌گرایی چگونگی انجام کارهای بیشتر نیست، بلکه به معنای انجام کارهای درست است. در این کتاب، یاد می‌گیرید آن‌طور که واقعاً دوست دارید زندگی کنید، نه آن طوری که دیگران از شما توقع دارند. روشی را به شما می‌آموزد تا در هر دو قلمروی شخصی و حرفه‌ای کارآمدتر، بهره‌ورتر و مؤثرتر باشید. روشی نظام‌مند را برای تشخیص موضوعات مهم، حذف موضوعات غیرمهم و انجام هر چه راحت‌تر کارهای ضروری را به شما آموزش می‌دهد. به‌طور خلاصه، به شما می‌آموزد تا روش پیگیری منضبط انجام کارهای کمتر را در همه‌ی حوزه‌های زندگی‌‌تان به‌کار بگیرید.

مشاهده‌ی کتاب در وب‌سایت کاواک www.cavack.com

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن