Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
تازه‌های نشرویترین کاواک
موضوعات داغ

تازه های نشر مهرماه ۹۹

هفته دوم سری اول

کتاب روز حلزون

پدید‌آورنده: زهرا عبدی

ناشر: چشمه

روز حلزون راوی قصه‌هایی است که در آنها بی‌تعارف و صریح خودمان با تمام زخم ها و ناسورهای شفا نیافته‌مان را می‌بینیم. بالاخره باید یک روز همه جراتمان را جمع کنیم و به این صورت قدیمی که زیبایی‌اش هنوز از لابه‌لای زخم‌ها تازه و کهنه و بدجوش خورده تاریخ کم و بیش آشکار است، نگاه کنیم.

کتاب فعل بی‌وفایی

پدید‌آورنده: لنا اندرسون

مترجم: نیلوفر خوش‌زبان

ناشر: نون

در رمان «فعل بی‌وفایی» با درایت و هوشمندی به شرح دقیق تجربە استر نیلسون (زنی نویسنده و روشنفکر) در رابطە عاشقانە عجیبش با اُلاف استن (هنرپیشە تیٔاتر) می‌پردازد و توصیفی دقیق، بی‌رحمانه و دردناک از درگیری‌ها و پیچیدگی‌های این رابطه ارایٔه می‌کند.
«فعل بی‌وفایی» رمانی خیره‌کننده از نویسنده‌ای پرقدرت است. ترکیبی از خرد و ظرافت بی‌پایان.

کتاب برگزیده یک قرن موسیقی فیلم

پدید‌آورنده: پرویز جاهد

ناشر: آگه

در این کتاب تلاش بر این بوده است که منتخبی از موسیقی‌هایی، که طی یک قرن، از ابتدای پیدایش سینمای ناطق تاکنون، برای سینما ساخته شده معرفی شود. این مجموعه، نه تنها شامل معرفی برخی نمونه‌های درخشان موسیقی فیلم است، بلکه مجموعه‌ی آثار یک آهنگساز فیلم یا موسیقی‌های یک ژانر و جریان خاص سینمایی، از آثار کلاسیک گرفته تا فیلم‌های مدرن ، را در بر می‌گیرد.

کتاب گفت‌وگوهایی با عباس کیارستمی

پدید‌آورنده: گادفری چشایر

مترجم: صالح نجفی

ناشر: لگا

حاوی شماری از بهترین گفت‌وگوهای به‌یادگارمانده از عباس کیارستمی است؛ سلسله‌ای از مصاحبه‌های گادفری چشایر با عباس کیارستمی. مصاحبه‌ها در اواخر دهۀ ۱۹۹۰ انجام گرفته‌اند و حاوی بحث‌هایی خواندنی دربارۀ بسیاری از فیلم‌های کیارستمی است که تا پیش از ترمیم‌شان در سال‌های اخیر به‌ندرت دیده شده‌اند و نیز دربارۀ شاهکارهایی که او را به شهرت بین‌المللی رساندند.

کتاب افسانه ۱۹۰۰

پدید‌آورنده: الساندرو باریکو

مترجم: آرزو اقتداری

ناشر: کتاب خورشید

گاهی در رویاهایم به کشتی برمی‌گشتم، به سالن درجه سه، برای گوش دادن به مهاجرانی که اپرا می‌خواندند و نووچنتو که موسیقی عجیبی می‌زد. و من، دست‌هایش، چهره‌اش و اقیانوس اطرافش را مجسم می‌کردم.

کتاب آی وی وی

پدید‌آورنده: آی وی وی

مترجم: شروین شهامی‌پور

ناشر: حرفه هنرمند

اگر هنرمندان به وجدان اجتماعی و اصول بنیادین بودن پاینبد نباشند.جایگاه هنر دیگر کجاست؟

 

 

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *