پیشنهاد کاواکتازه‌های نشرداستان جهان
موضوعات داغ

تازه های نشر مرداد ماه ۹۹

تازه های نشر

تجدید چاپ دو اثر تقی مدرسی بعد از بیست سال

 

کتاب شریفجان، شریفجان
نویسنده: تقی مدرسی

ناشر نگاه

داستان در زمان کشف حجاب اتفاق می افتد . خانواده اصلانی از خانواده های قدیمی و اصیل شریفجان است که زمین کشاورزی بزرگی به نام جلال آباد دارد . این زمان قبلا وقف شده ولی بازماندگان حاضر به وقف آن نیستند و دعوا بین اصلانی و سرهنگ در جریان است . از سوی دیگر مریم همسر اصلانی زنی است که از کشف حجاب استقبال زیادی کرده و با سر و وضع ناجوری در جامعه رفت و آمد دارد.

کتاب آدم‌های غایب
نویسنده: تقی مدرسی

ناشر: نگاه

تو تاریکی متوجه شدم که به جلوی اتاق خان‌داداش ضیاءم رسیده‌ام. در اتاق او را مثل در اتاق همایوندخت خدابیامرز، مهر و موم کرده بودند. از همان زمان شاه شهید رسم شده بود که در اتاق اسیران ناکام حاکمان را، آنهایی که به قول آقا آسد اسداله، «بی‌موقع چهره در نقاب خاک می‌کشیدند» مهر و موم بکنیم. شیشه‌های در اتاقش تار و مات بود. توی اتاق چیزی دیده نمی‌شد. دستم را به در گذاشتم و تعجب کردم. در اتاق باز شد. مهر و مومش را شکسته بودند ــ لابد به دستور خان‌بابا دکترم. شکستن مهر و موم در آن اتاق‌ها، بی‌اجازه خان‌بابا دکترم امکان نداشت. شاید می‌خواست با گوشه و کنایه به من حالی کند که درها را برایم باز کرده و اجازه دخول به زندگی خصوصیش را داده. شاید می‌خواست که مرا محرم رازش کند.

کتاب در انتظار گودو و چند نمایش‌نامه دیگر

نویسنده: سمیوئل بکت

مترجم نجف دریابندری

انتشارات نگاه

این کتاب ترجمه هشت اثر بلند و کوتاه سمیوئل بکت است که به ترتیب عبارت‌اند از در انتظار گودو، دست آخر، همه افتادگان، خلواره، آخرین نوار کراپ، چه روزهای خوشی، بازی و آره‌ جو.

خرید اینترنتی کتاب از کاواک

۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن