تازه‌های نشرداستان جهاننمایش‌نامه و فیلم‌نامه
موضوعات داغ

تازه های نشر دی ماه

تازه های نشر

کتاب ما گربه هستیم

ناتسومه سوسه کی | مترجم: احد علیقلیان | نشر مرکز

ما گربه هستیم: و هنوزم نامی نداریم اصیل‌ترین و فراموش‌نشدنی‌ترین رمان در ادبیات ژاپنی چنین آغاز می‌شود ما گربه هستیم رمانی است تمثیلی بازبانی طنز و شوخ و شنگ و روایتی لوده‌وار که خواندنش بسیار لذت‌بخش است وقایع‌نگاری بچه گربه‌ای مطرود و سر راهی و سرگردان که تمام و قتش را به مشاهده‌ی طبیعت آدم‌ها می‌گذارند.

کتاب ناقوس عزا در سوگ که می‌زند

ارنست همینگوی| مترجم: پرویز شهدی| نشر افکار

مرد به شکم روی برگ‌های سوزنی کاج خوابیده بود، چانه‌اش را روی دست‌های به هم پیوسته‌اش گذاشته بود. باد در ارتفاع زیاد بالای سرش لابه‌لای درخت‌ها می‌وزید. دامنه‌ی کوه که او بر آن دراز کشیده بود، شیب ملایمی داشت، ولی پایین‌تر، شیب ناگهان تند می‌شد. مرد از آن‌جا پیچ تیره‌ی جاده‌ی آسفالته را می‌دید که از گردنه می‌گذشت. تندآبی کنار جاده جاری بود، و خیلی پایین‌ترها، در مسیر تنگه، کارگاه چوب‌بری کنار تندآب قرار داشت، و آبشاری که توی آبگیر می‌ریخت در روشنایی تابستان به سفیدی می‌زد.

کتاب پرومته در زنجیر

اشیل | مترجم: شاهرخ مسکوب | انتشارات فرهنگ جاوید

تراژدی پرومته در زنجیر یکی از سه داستانی است که دو تای دیگر آن «پرومته بند گسسته» و «پرومته آتش آور» از میان رفته‌اند. پرومته یکی از پهلوانانی بود که به زئوس در راه رسیدن به قدرت کمک کرده بود.
خدای خدایان با قدرت تازه‌ای که به دست آورده بود، ظالمانه تصمیم گرفت که بشر را نابود کند و نسل جدیدی خلق نماید، او پرومته با تصمیم او مخالفت ورزید و بشر را نجات داد و آنگاه هنرهای مفید را به انسان آموخت. زئوس این کار پرومته را نتوانست ببخشد. هنگامی که نمایش شروع می‌شود، پرومته به یک نقطه بلند و صخره کوه آورده شده و به یک تخته سنگ عظیم بسته شده است ولی هنوز به تنبیهی که برایش در نظر گرفته‌اند، تن در نداده است. دسته‌ای از حوریان دریایی از طریق هوا پرواز می‌کنند و می‌آیند تا پرومته را تسلی دهند…

خرید کتاب اینترنتی 

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن