تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر خرداد ۹۹

تازه های نشر

📗کتاب #عشق_در_چهار_تابستان

#گرگوار_دولاکور | مترجم: سعیده بوغیری | انتشارات گل آذین

‌چهار عشق، کسی شبیه به چهار فصل زندگی، تداعی نخستین عشق، نوستالژی عشق اول، بازآفرینی عشق و بعد ناگهان آن روز غریب. زمانی که عشق ناگهان پشت سر ماست و …  عشق در چهار تابستان ماجرایی عاشقانه است. چهار عشق تابستانی، چرا تابستان؟ همه ما خاطره‌ای تابستانی داریم، خاطره نخستین عشق، خاطره تلاش برای عاشق شدن و گاهی حسرت. تابستان فصل عشق است، فصل دیدارها. آدم‌های تابستانی از خود بیرون‌اند، زیبا هستند. ناگهان به هم خیلی نزدیک‌اند که می‌شود گرمایشان را حس کرد، عطرشان را فهمید…

📘کتاب #گفتگو_با_غریبه_ها

مالکوم گلدول | مترجم : مهبان مقدم | انتشارات هورمزد

کتاب‌ها باهم متفاوت‌اند. گفتگو با غریبه‌ها کتابی است پر مغز که بینش شما درباره‌ی اطرافیانتان را دستخوش تغییر قرار می‌دهد. تا چه اندازه می‌توانید با غریبه‌ها ارتباط بگیرید؟ آیا درک درستی از رفتار دیگران دارید یا تنها تصو ر می‌کنید که به این محق دست یافتید؟
این کتاب بیان می دارد که ما انسان‌ها چگونه تنها به علت عدم شناخت متقابل به یکدیگر آسیب می‌رسانیم. گلدول همچنین در این کتاب به بررسی پرونده‌های جری سانداسکی، آماندا ناکس، امیلی داو، سیلویا پلاث و ساندرا بلاند پرداخته و تاثیرات عدم شناخت و درک درست از غریبه‌ها را توضیح می‌دهد.

📙کتاب #ایدئالیسم_هگل

رابرت بی. پیپین | مترجم: سیدمسعود حسینی | انتشارات کرگدن

هگل در وضعیتی حیرت‌انگیز قرار دارد. از یک ‌سو، با تأثیر فلسفی و تاریخی عظیم هگل مواجه‌ایم؛ نامعقول نیست بگوییم بخش اعظمی از آنچه در روال آکادمیک رایج تحت عنوان «فلسفه‌ی اروپایی معاصر» طبقه‌بندی می‌شود با هگل آغاز و به درجه‌ی زیادی با او مشخص می‌شود؛ این تأثیر عمدتا ناظر به اقدام هگل است مبنی بر طرح مسئله‌ی «سوبژکتیویته‎ی تاریخی». از سوی دیگر، چنین می‌نماید که هگل شمار بسیاری از شخصیت‌های برجسته‌ی عالم اندیشه را متقاعد یا از کوره به در کرده است، بی‌آنکه چیزی به نام اجماع بر سر موضع بنیادی فلسفه‌ی هگل در کار باشد.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

📎 مشاهده‌ و خرید آنلاین کتاب: www.cavack.com

۲+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن