تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر تیر ۹۹

تازه های نشر

چرخش کلید

روث ور | مترجم: شادی حامدی آزاد | نشر نون

رمان چرخش کلید، نوشته‌ی روث وِر، به همت نشر نون به چاپ رسیده است. وقتی روئین کِین اتفاقی آگهی را می‌بیند که دارد به دنبال چیزی متفاوت می‌گردد؛ اما آن آگهی فرصتی است که حیف است از دست برود؛ آگهی استخدام پرستار ساکن در خانه، برای نگهداری از چند کودک، با دستمزدی سخاوتمندانه. وقتی به عمارت هیثربرا می‌رسد، مبهوت می‌شود، مبهوت آن خانه‌ی هوشمند لوکس با تمام امکانات امروزی‌اش، مبهوت مناظر چشم‌نواز ارتفاعات اسکاتلند و مبهوت آن خانواده‌ی بی‌نقص. آنچه نمی‌داند این است که دارد قدم به درون کابوس می‌گذارد. او درگیر ماجرای یک قتل می‌شود و کارش به زندان می‌کشد. با آنکه اشتباهاتی داشته و دروغ‌هایی هم گفته، قضیه پیچیده‌تر از آن است که در ظاهر به نظر می‌رسد.

تامل درباره گیوتین

آالبر کامو | مترجم: قاسم رستمی | انتشارات فرهنگ جاوید

کتاب حاضر تأملات آلبر کامو است درباره‌ی مجازات اعدام. او در این کتاب به‌نحوی مستدل و قاطع نفرت و عصیان خود را نسبت به مجازات مرگ بیان می‌کند. به‌باور کامو انسان نه گناهکار است و نه بی‌گناه. امّا چون معصومیت امر مطلقی نیست قاضی هم فرد کامل و معصومی محسوب نمی‌شود. از این‌رو، مجاز نیست در مورد مرگ و زندگی انسان تصمیم بگیرد مگر آن‌که خود کاملاً پاک و از گناه مبری باشد، چیزی که البته ناممکن است. حق زیستن، حق طبیعی همه‌ی انسان‌هاست، حتّی بدترین آن‌ها. پست‌ترین جنایتکاران و بی‌نقص‌ترین قضات در این زمینه برابرند و به یک میزان نگون‌بخت و همبسته‌اند. حکم مرگ تنها همبستگی بی‌چون‌وچرای انسان‌ها را از بین می‌برد، همبستگی در برابر مرگ.

آخرین کتاب قبل از خواب

نیکلا بیرن | مترجم: محبوبه نجف خانی | ناشر زعفران

داستان‌های فکاهی مصور، گروه سنی:ب،ج(۷تا۱۱سال). دیگر کم‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌کم وقت قصه‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌ی قبل از خواب است. اما چه کتابی بخوانیم؟ شاید یک قصه‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌ی خنده‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌دار، یا یک قصه‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌ی شاهزاده‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌خانمی، یا شاید هم یک قصه‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌ی ماجراجویانه و پُر از خطر! چی گفتی؟ همه‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌ی این چیزها را با هم می‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌خواهی؟ آن هم توی یک کتاب؟ پس شاید این دُرست همان کتاب باشد…

خرید کتاب از فروشگاه کتاب کاواک

۲+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن