اقتصادتازه‌های نشرداستان جهاننمایش‌نامه و فیلم‌نامه
موضوعات داغ

تازه های نشر تیر ۹۸

تازه های نشر

کتاب گردابی چنین هایل

پدید‌آورنده: جین ریس | مترجم: گلی امامی | انتشارات پنجره

رمان گردابی چنین هایل برگرفته از برخی وقایع زندگی نویسنده زندگی خانواده‌ای جامائیکایی را به تصویر می‌کشد. حوادث رمان بر زندگی دختر خانواده یعنی «کریستوفین» و مادرش متمرکز است. آن دو با ازدواج با افرادی انگلیسی‌الاصل، سرنوشتی غم‌بار را برای خود رقم می‌زنند. محدوده مکانی رمان در جزایر مربوط به جامائیکا در دریای کارائیب است. نویسنده، رمان حاضر را با تاثیرپذیری از رمان جین ایر اثر برونته نگاشته است.

کتاب پول

پدید‌آورنده: یووال نواح حراری | مترجم: مهدی نمازیان | نشر نون

پول چگونه اختراع شد؟ چرا چنین نقش مهمی در زندگی هایمان ایفا می‌کند؟ آیا اسباب شادی‌مان را فراهم می‌کند یا اینکه حاصلی جز تلخ کامی ندارد؟ آینده‌ی بشر چه برنامه‌ای برای پول دارد؟ فناوری‌های آینده در زمینه‌ی هوش‌مصنوعی چه تاثیری بر زندگی انسان خواهند گذاشت؟ الگوریتم‌ها چگونه زندگی آدمی را متحول خواهند کرد؟ ابرانسان‌های قرن بیست و یک چگونه لیبرالیسم را شکست خواهند داد؟ سرویس‌های جدیدی مانند ویز، کورتانا و گوگل چگونه بر جهان مسلط خواهند شد؟ یووال نوح هراری با وضوح و بینشی مثال زدنی خواننده را به سفری جذاب، از زمان ضرب نخستین سکه‌ها تا اقتصاد قرن بیست و یک می‌برد و به ما نشان می‌دهد چگونه در شرف یک انقلاب قریب‌الوقوع هستیم، چه دوستش داشته باشیم و چه از آن بدمان بیاید.

کتاب محاکمه‌ی میرزا رضای کرمانی

پدید‌آورنده: غلامحسین ساعدی | کتاب پارسه

کتاب محاکمه‌ی میرزا رضای کرمانی نوشته‌ی غلامحسین ساعدی می‌باشد. این کتاب توسط انتشارات پارسه چاپ و در ۲۴۰ صفحه به بازار عرضه شده است. آخرین چاپ آن مربوط به سال نامشخص بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش نمایش‌نامه و فیلم‌نامه قرار داد.

خرید آنلاین کتاب از سایت کاواک

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن