تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر تیر۱۳۹۹

تازه های نشر

📗کتاب #معمولی_مثه_بقیه

#باربارا_دی | مترجم: #فهیمه_صدیق_عابدینی | انتشارات پرتقال

نورا قرار است بعد از دو سال به زندگی معمولی برگردد اما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داند که این برگشتن آسان نیست، به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خصوص که او داستان سرطانش را از خیلی از همکلاسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایش پنهان کرده است. او در نبرد با سرطان پیروز شده است، اما این بار باید تنهایی، خجالت، ناامیدی و ترس را شکست بدهد. نورا عاشق داستان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های افسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است، اما آیا افسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به او کمک کنند تا از این مرحله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی دشوار عبور کند؟

📘کتاب #روباه_کوچک

#ادوارد_فان_د_فندل | مترجمان: #آرش_برومند و #توبا_صابری | انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان

در ژرف‌ترین لایه‌های ذهن ما، میل‌ها و هراس‌های ما لانه دارد، جایی که رویا و خیال و واقعیت ما به‌هم پیوند می‌خورد. واقعیت‌هایی که همان‌قدر که حقیقی هستند، خیالی‌اند و رویاهایی که همان‌قدر که خیالی هستند، حقیقی. دنیای روباه کوچکِ کتاب هم پل زدن میان همین فضاهاست. از واقعیت به خواب و رویا می‌رود و باز رویایی دیگر در خواب و خوابی دیگر در رویا و پس از آن واقعیت. واقعیتی که نمی‌دانیم حقیقی ست یا خودش رویا یا خوابی دیگر است. اما مهم این است که کنجکاوی، پلی میان این فضاها می‌شود و هر لحظه‌ی زندگی روباه کوچک را از شوق سرشار می‌کند و لذتی بی‌پایان به او می‌دهد.

📙کتاب #کدام_هیولا؟

#لیز_پیشون | #بهرنگ_رجبی | انتشارات هوپا

این کتاب ماجرای هیولا، معما، یک جشنواره‌ی موسیقی، چیزهای گم شده، من و مارکوس است (البته نه لزوما به همین ترتیب)، و یک معلم کمکی خیلی سخت‌گیر، ولی نگذارید این آخری از خواندن کتاب منصرفتان کند.

مشاهده‌ی کتاب‌ها در وب‌سایت کاواک

۲+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن