Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر تیرماه ۹۹

تازه های نشر

📗کتاب #مجموعه_کتاب_های_آرچی_کوچولو

#تریسی_کوردروی مترجم: آتوسا صالحی نشر افق

در نوشته پشت جلد این کتاب‌ها آمده است: آرچی کوچولو خیلی دوست‌داشتنی بود. همه همین را می‌گفتند. تا این‌که یک روز یک جمله جدید یاد گرفت و از آن به بعد دوست داشت همیشه و همه جا _ موقع خواب، وقت حمام یا غذا خوردن _ فقط همین یک کلمه را بگوید… روی جلد این کتاب‌ها هم به ترتیب نوشته شده است: برای کوچولوهایی که هی می‌گویند «نه!» و البته برای مامان و بابایشان؛ برای کوچولوهایی که هی می‌گویند «چرا!» و البته برای مامان و بابایشان؛ برای کوچولوهایی که هی می‌گویند «بیشتر!» و البته برای مامان و بابایشان و…

📘کتاب #خانواده_وندربیکر

#کارینایان_گلازر مترجم: مریم رئیسی انتشارات پرتقال

فقط پنج روز تا کریسمس مانده و بچه‌های خانواده‌ی وندربیکر باید به فکر شیرینی‌ها و هدیه‌های کریسمس باشند؛ امّا وقتی صاحبخانه‌ی بی‌رحمشان به طرز اسرارآمیزی از تمدید قراردادشان امتناع می‌کند، پنج فرزند خانواده باید به فکر یافتن راهی باشند تا قبل از شروع سال نو، نظر او را عوض کنند. کافی است به او نشان دهند که آن‌ها چه قدر فوق‌العاده‌اند؛ درست است؟ امّا هر نقشه‌ای که با خوش‌نیتی می‌کشند، خنده‌دار و افتضاح از آب درمی‌آید و شیطنت‌هایشان بیشتر کُفر صاحبخانه را درمی‌آورد. حالا دیگر وندربیکرها به یک معجزه‌ی کریسمسی احتیاج دارند.

📙کتاب #یک_بوس_کوچولو_همه_چیز_را_عوض_میکند

#اسمریتی_پراسادام_هالس مترجم: یاسمن حسنی نشر زعفران

هر روزی که از راه می‌رسد خوشی‌ها و غم‌های کوچکی را با خودش می‌آورد. بعضی وقت‌ها به آن‌ها اخم می‌کنیم و بعضی وقت‌ها می‌خندیم. ول یادت باشد رازش این است… یک بوس کوچولو همه چیز را عوض می‌کند.

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *