پیشنهاد کاواکتازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر بهمن ماه ۹۹

هفته اول سری اول

کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

پدید‌آورنده: مارک منسون
مترجم: رشید جعفرپور
ناشر: کرگدن

عمر و توانایی انسان محدودتر از آن است که بخواهد به همه چیز اهمیت بدهد. باید بی خیال خیلی چیزها شد. اما چگونه تعیین کنیم به چه چیزهایی اهمیت دهیم و بی خیال چه چیزهایی شویم؟ این کتاب تلاش می کند به پرسش هایی از این قبیل پاسخ دهد، چا که هر چه جهان پیچیده تر می شود، درک مفاهیمی مانند شادکامی به شدت سخت تر می شود.

کتاب انقلاب مفهومی

پدید‌آورنده: علیرضا سمیع آذر
ناشر: نظر

این کتاب شامل دو فصل کلی «جنش هنر مفهومی» و «جنبش هنر مینیمالیستی» است. نویسنده در بخش هنر مفهومی علاوه بر تعریف و تشریح مفهوم‌گرایی در هنر معاصر و ارائه‌ی پیشینه‌ی آن، به معرفی راهبردهای رایج و نخستین تجربه‌های این رویکرد هنری پرداخته و در بخش‌های مفصل، الگو‌ها، روش‌ها و کنش‌های مفهومی را مورد تحلیل قرار داده است. وی در این بخش به بررسی تحلیلی نمونه‌های تاریخی عکس، گزاره‌های متنی، کارهای بدنی، چیدمان و دیگر راهکارهای هنر مفهومی پرداخته است.

کتاب به من قول بده پدر…

پدید‌آورنده: جو بایدن
مترجم: حسین یاغچی
ناشر: نگاه نوین

سابقه‌ی زیادی داشتم آقای خودم بودم و از کارم لذت می بردم در ضمن معتقد بودم می‌توانم در سمت رئیس کمیته روابط خارجه مفیدتر واقع شوند تا به عنوان معاون رییس جمهور.

کتاب حقایقی که باید گفت

پدید‌آورنده: کامالا هریس
مترجم: علی‌اکبر عبدالرشیدی
ناشر: نشر نون

 

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن