Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پیشنهاد کاواکتازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر اسفند ماه ۹۹

هفته اول سری دوم

کتاب آوازخوان طاس صندلی‌ها

پدید‌آورنده: اوژن یونسکو
مترجم: سحر داوری
ناشر: بیدگل

کتاب چقدر دیر بود، چقدر دیر

پدید‌آورنده: جیمز کلمن
مترجم: زهره مهرنیا
ناشر: نیماژ

… «جای‌جایِ این کشور درب و داغون زندگی‌های خارق‌العاده‌ای در جریانه؛ مثل داستان‌های جن و پری می‌مونه.

کتاب من دینامیتم

پدید‌آورنده: سو پریدو
مترجم: امین مدی
ناشر: برج

پریدو در این کتاب مرزهای زندگی‌نامه‌نویسی را نادیده گرفته و به پرسش‌های زیادی پاسخ داده است: نیچه چه تجربیاتی را از سر گذرانده، با چه استادان و اندیشمندانی دمخور بوده، چه کتاب‌هایی خوانده، اصلاً چه شد که این یا آن کتاب را نوشت، آیا می‌توان ردپایی از زندگی‌اش در برخی از سطور آثارش یافت؟
رابطه‌‌ی نیچه با ریچارد و کوزیما واگنر چگونه بود؟ چه شد که با زن شهرآشوبی چون لو سالومه آشنا شد و چگونه رابطه‌شان از یک جایی به بعد دیگر ادامه پیدا نکرد؟ رابطه‌ی نیچه با خواهرش چه بود و ماجرای جنون و مرگ نیچه چگونه رقم خورد؟
سو پریدو در این کتاب به‌واسطه‌ی نزدیک‌ترین افراد زندگی نیچه و از خلال کتاب‌ها، دست‌نوشته‌ها و زندگینامه‌ها حقیقتی پیش روی مخاطب گذاشته است که فرسنگ‌ها با تفسیرهای سراسر شایعه و حدس و گمانی که تا کنون خوانده‌ایم و شنیده‌ایم فاصله دارد. تفسیرهای سست و بی‌اساسی که عمدتا بر پایه‌ی جملات معروف و قصار نیچه چون «خدا مرده است» و «به سراغ زنان اگر می‌روی تازیانه را فراموش نکن» ارائه شده است.

کتاب جامعه انتزاعی

پدید‌آورنده: آنتون زایدرفلت
مترجم: محمود عبدالله‌زاده
ناشر: ثالث

کتاب اجرام آسمانی

پدید‌آورنده: جوخه الحارثی
مترجم: حمیدرضا مهاجرانی
ناشر: روزنه

أسماء زیر گوشش گفت: «من آن نیمۀ گمشدۀ تو بودم؟»
خالد او را در آغوش گرفت و گفت: «و سرانجام یافتمت.»

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *