Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
تاریخ ایرانتازه‌های نشرداستان جهان
موضوعات داغ

تازه های نشر اسفند ماه ۱۳۹۸

تازه های نشر

خرید کتاب اینترنتی از کاواک

کتاب عشق پر آزار

النا فرانته | مترجم: سارا عصاره | نشر نون

لینک کتاب :  https://www.cavack.com/Item/38406

عشق پرآزار اولین رمان فرانته و یکی از مهم‌ترین آثار ایتالیایی دو دهه‌ی اخیر است. داستان حول محور رابطه دلیا و مادرش آمالیا می‌گردد. آمالیا دچار حادثه‌ای عجیب شده که چندوچونش مشخص نیست و دخترش تلاش می‌کند پرده از رازها بردارد. چه اتفاقی برای آمالیا افتاده؟ در شب حادثه، چه کسی همراه او بوده؟ آیا او، همان‌طور که دخترش همیشه تصور می‌کرده، زنی پیچیده و دست‌نیافتنی بوده است؟…
عشق پرآزار یک رمان روان‌شناختی تحسین‌برانگیز است که سرگذشت یک خانواده را بازسازی می‌کند و هم‌زمان تصویری از شهر ناپل طی سال‌های دهه پنجاه ارائه می‌دهد.

کتاب کوتاه کردن مو

بهومیل هرابال | مترجم: بهاره هاشمیان | انتشارات هاشمی

لینک کتاب : https://www.cavack.com/Item/38519

بهومیل هرابال (به چکی: Bohumil Hrabal) (زاده ۲۸ مارس ۱۹۱۴ در برنو، درگذشته ۳ فوریه ۱۹۹۷ در پراگ) از داستان نویسندگان برجسته جمهوری چک (چکسلواکی آنزمان) است. میلان کوندرا رمان‌نویس سرشناس، او را بهترین نویسنده معاصر چک می‌خواند.

کتاب چرا ایران عقب ماند و غرب پیش رفت؟

کاظم علمداری  | انتشارات توسعه

لینک کتاب : https://www.cavack.com/Item/38598

در فصل اول با عنوان «دیباچه»، مباحث نظری درباره‌ی رشد و عقب‌ماندگی مطرح شده است. نویسنده، دیدگاه‌های برخی نظریه‌پردازان مکتب وابستگی و مکتب نوسازی را بررسی کرده، و از سه گروه عمده از نظریه‌پردازانی که علل عقب‌ماندگی ایران را توضیح داده‌اند، نام می‌برد، سپس فرضیه یا نظریه‌ی اصلی کتاب را چنین مطرح می‌نماید: «این نوشته بر این باور است که ریشه‌ی عقب‌ماندگی و یا عدم توسعه‌ی جامعه را عمدتا باید در سازمان اقتصادی و شیوه‌ی معیشتی جامعه یافت»

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن