Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
تازه‌های نشرداستان جهانزندگی‌نامه و خاطرات
موضوعات داغ

تازه های نشر اسفند۹۸

تازه های نشر

مشاهده کتاب‌ها در سایت کتابفروشی کاواک

کتاب حکومت نظامی

خوسه دونوسو | مترجم: عبدالله کوثری | نشر نی

دونوسو در رمان حکومت نظامی روایتی از زندگی «مانونگو ورا» خواننده‌ انقلابی شیلیایی روایت می‌کند. مانونگو ورا کمی قبل از کودتای پینوشه، به‌گونه‌ای تصادفی از شیلی خارج شده و بعد از کودتا به پاریس می‌رود و در چند سال نخستِ بعد از کودتا با ترانه‌هایش که زبان گویای وطن خفقان‌گرفته‌ او شده و در میان جوانان اروپا جایگاهی بی‌همانند پیدا می‌کند. ورا، دوازده سال بعد از کوتای ۱۹۷۳ دیگر نه اعتقادی به آنچه می‌خوانده دارد و نه چشم‌انداز امیدبخشی پیش روی خود می‌بیند. دیگر نمی‌خواهد به خودش و مخاطبانش دروغ بگوید. از سوی دیگر، صداهایی قدیمی و مرموز او را به زادگاهش، به وطنش می‌خوانند. پس به این امید که هستی تکه‌تکه‌شده‌ خود را بار دیگر به هم پیوند بدهد، به شیلی بازمی‌گردد. اما آنچه در وطن می‌یابد بسیار دور از انتظار و آرزوی اوست.

کتاب وسوسه

گراتزیا دلدا | مترجم: بهمن فرزانه | انتشارات کتاب خورشید

کتاب وسوسه (مادر) درامی است بسیار قوی از عذاب وجدان‌ها که وقایع آن فقط در طی دو روز رخ می‌دهد. تعداد مختصر شخصیت‌ها، کمبود فصل و تمرکز حوادث در پیرامون داستان مرکزی، قدرت خاصی بدین کتاب بخشیده که بدون شک یکی از شاهکارهای خانم دلددا به شمار می‌رود.

کتاب مرگ و زندگی سیلویا پلات

رونالد هایمن | مترجم: معصومه اعقابی | انتشارات فرزین

نگاهی نو، بی‌نقص، موشکافانه و همه جانبه. با قاطعیتی در روایت که در سفری پر تنش از مرگ پلات تا تولدش و بازگشت دوباره به آن مرگ شوم، خواننده را با خود همراه می‌کند. «مرگ و زندگی سیلویا پلات»، کتاب فوق‌العاده رونالد هایمن، جزئیاتی را از رابطه پلات و هیوز برملا می‌کند که پیش از این عملا بر ما پوشیده بوده است. آقای هایمن به وضوح از خود مهر و همدلی توامان نشان می‌دهد. بر نواقص پلات چشم نمی‌پوشد و روانکاوی او را به خوبی پیش می‌برد. با تعمق و احتیاط.

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *