تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر اردییهشت۱۳۹۹

تازه های نشر

📗کتاب #آرزوهای_بر_باد_رفته

#انوره_دو_بالزاک | مترجم: محمدجعفر پوینده | #نشر_نی

دو شاعر با شور و محبت سودازده و وصف‌ناپذیری دست یکدیگر را فشردند و از هم جدا شدند. لوسین رفت دست‌نوشته‌اش را بیاورد. دانیل دارتز به علت سرمای هوا رفت ساعتش را در بانک کارگشایی بگذارد تا بتواند دو بغل هیزم بخرد و دوست تازه‌اش در خانه او گرم شود…

📘کتاب #کار_و_فراغت_ایرانیان‌

#حسن_قاضی_مرادی | #انتشارات_اختران

کار و فراغت، دو ویژگی مهم هویت انسانی است. «کار» ، فعالیت فکری، عملی و عاطفی انسان است که غایتمند و اجتماعی است. با رشد نیروی کار، اعتلای علوم و فناوری و نیز گذار از اقتصاد معیشتی به اقتصاد کالایی زمان فراغت از زمان کار متمایز شد. «فراغت» ، مجموعه‌ی فعالیت‌هایی است که به منظور دفاع از حق خودانگیختگی و عمل مستقلانه، برای پس زدن مرزهای محدودکننده، در پرداختن فرد به هنر، علم، فرهنگ، سیاست، ورزش و… انجام می‌گیرد. یکپارچگی و انسجام زندگی فرد، مستلزم پیوند کار و فراغت است، زیرا کار، حق ایجاد می‌کند و فراغت، استقلال و خودانگیختگی. کار و فراغت شمایل انسان، برانگیزاننده‌ی مسئولیت‌پذیری و بستر مبارزه‌های راستین‌اند.

📙کتاب #سفر_شگفت_انگیز_آلیسا

#ک_بولیچف | مترجم: الهام کامرانی | #نشر_چشمه

«سفر شگفت‌انگیز آلیسا» معروف‌ترین کتاب از مجموعه‌ی علمی-تخیلی «آلیسا سلزنیوا؛ دختری از آینده» است. این مجموعه که شامل پنجاه رمان و داستان کوتاه است، بارها به شکل کتاب با تصویرسازی‌های متنوع، فیلم، سریال، انیمیشن و بازی‌های ویدئویی به تصویر کشیده شده و به زبان‌های بسیاری از جمله بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، فنلاندی، مجارستانی، رمانیایی، بلغاری، لهستانی، چک‌واسلواکی، چینی، ژاپنی، یونانی ترجمه شده است.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

📎 مشاهده‌ و خرید اینترنتی کتاب: www.cavack.com

۲+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن