پیشنهاد کاواکتازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه های نشر آبان ماه ۹۹

هفته اول سری چهارم

کتاب بازمانده روز

پدید‌آورنده: کازوئو ایشی گورو

مترجم: نجف دریابندری

ناشر: کارنامه

این یک داستان ساده و سرراست نیست؛ در واقع بافت پیچیده‌ای از چند لایه داستان است که هر کدام در تراز و زمان خاص خودشان جریان دارند، و خواننده داستان باید به آن‌ها توجه داشته باشد. لایه بالایی یا بیرونی سرگذشت مردی است به نام استیونز، که بیش از ۳۰ سال در خانه یکی از اشراف انگلستان به نام لرد دارلینگتن پیش‌خدمت بوده است…

کتاب پیروزی سیاه

پدید‌آورنده: والدن بیو

مترجم: کاظم فرهادی

ناشر: اندیشه احسان

بحران اقتصادی کشورهای شرق آسیا یعنی همان ببرها و اژدهایان معروف، ذهن تمام مردم جهان را به خود مشغول داشته است.
این کتاب با دقتی علمی و کارشناسانه علاوه بر بررسی برنامه‌های تعدیل ساختاری به زعامت بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول در جهان سوم (به‌ویژه مکزیک، شیلی، کستاریکا و غنا)، بحران بدهی، بحران محیط زیست، بازسازیِ اقتصاد امریکا، تدوین و ارائه سیاست دفاعی در عصرِ بعد از جنگ سرد به درگیری تجاری ایالات متحد امریکا با کشورهای به اصطلاح تازه صنعتی شده شرقِ آسیا (به ویژه کره‌جنوبی، ژاپن، فیلیپین، تایوان، سنگاپور، اندونزی و مالزی) و پی‌آمدهای آن می‌پردازد.

کتاب سکون و حرکت

پدید‌آورنده: کریشنا مورتی

مترجم: محمدجعفر مصفا

ناشر: قطره

این کتاب ترجمه یکی از آثار کلاسیک و علمی کریشنا مورتی است. عنوان انگلیسی آن عبارت است از Tradition and Revolution که مفهوم محتوایی آن می‌شود «سکون و حرکت». مترجم بعضی از مقالات کتاب را که بسیار علمی بود، ولی با توجه به خط فکری کریشنا مورتی (اگر «خط فکری کریشنا مورتی» بیان صحیحی باشد) کمکی به خودشناسی نمی‌کرد، حذف کرد و چند مقاله از اثر دیگر او را که برای خودشناسی مفید به نظر می‌رسید، افزود. هم‌چنین مترجم برای درک بهتر مطالب کتاب، هر جا که لازم دید، مطالبی را در متن، در داخل پرانتز، و یا به عنوان پاورقی به کتاب اضافه کرده است.

کتاب درمان

پدید‌آورنده: استیون گروس

مترجم: فاطمه حسینی غفاری

ناشر: هنوز

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
۰

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن