پیشنهاد کاواکتازه‌های نشرویترین کاواک
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور ۹۹

پدید‌آورنده: لوران بینه

مترجم: احمد پرهیزی

ناشر: ماهی

قهرمانان این ماجرا شخصیت‌های داستانی نیستند یا اگر هم، بر اثر اشتباه من، به شخصیتی داستانی بدل شده‌اند، من خود مایل نیستم با آنان چنین رفتار کنم. من با دلی سرشار از اندوه، بی‌آن‌که ادامه‌ی مطلب را به ادبیات تبدیل کنم یا دست‌کم بی‌آن‌که چنین تمایلی داشته باشم، برایتان خواهم گفت برسر آنان که در روز هجدهم ژوئن سال ۱۹۴۲ هنوز زنده بودند چه آمد.

کتاب سه دقیقه آخر

پدید‌آورنده: پائول دیویس

مترجم: عاطفه حاتمی

ناشر: سایلاو

حالا دیگر به خوبی می‌دانیم جهان چگونه بر اثر بیگ بنگ آغاز شده است، اما هم‌چنان به پرسش اصلی که چگونه پایان خواهد یافت، آن‌چنان که باید و شاید پرداخته نشده است.

کتاب در جست‌وجوی اعتماد اجتماعی در ایران

پدید‌آورنده: گروهی از نویسندگان

ناشر: کتاب پارسه

… عوامل نوسازی در جامعه، به جای اینکه بنیان‌های اعتماد و همبستگی و نشاط و امید را تقویت کنند، همه را تضعیف می‌کنند، اگر همه منابع ثروت و قدرت و منزلت در دست دولت باشد و اگر مردم احساس کنند که فقط برخی گروه‌ها در تامین حقوق اساسی خود برنده‌اند، اعتماد به نظام تصمیم‌گیری کاهش می‌یابد.

 

کتاب تاریخ جنون

پدید‌آورنده: روی پورتر

مترجم: سما قرایی

ناشر: هنوز

این کتاب به بررسی تاریخ جنون از عهد باستان تا عصر مدرن پرداخته است

 

کتاب بازنده‌های نازنین

پدید‌آورنده: لئونارد کوهن

مترجم: محمد رزازیان

ناشر: نیماژ

دومین و آخرین رمان لئونارد کوهن و بازخوانی سرگذشت قدیسه‌ای سرخ‌پوست در مونترال قرن هفدهم به قلم نویسنده‌ای است که در تحولات سیاسی دهه شصت مونترال با پارانویا دست و پنجه نرم می‌کند.

کتاب سیاست‌های انتخاباتی: کارآمدکردن سهمیه برای زنان

پدید‌آورنده: هما هودفر

مترجم: آزاده مومنی

ناشر: پردیس دانش

…زنان به خوبی درک کرده‌اند، حوزه سیاست همواره مردمحور و تحت سلطه مردان بوده و تا به امروز نخبگانِ مرد با اعمال استراتژی‌های پیچیده و هوشمندانه و گاهی پیش‌پاافتاده درصدد حفظ برتری خود و نیز اثرگذاری بر تصمیمات سیاسی بوده اند.

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن