Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پیشنهاد کاواکتازه‌های نشرویترین کاواک
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور ۹۹

کتاب فرهنگ جغرافیای تاریخی شاهنامه

پدید‌آورنده: مهدی سیدی فرخد

ناشر: نشر نی

در این پژوهش تمامی شاهنامه، از آغاز پادشاهی کیومرث پیشدادی تا پایان پادشاهی یزدگرد سوم ساسانی، به‌دقت بررسی و همه‌ی اعلام جغرافیایی مندرج در این اثر سترگ استخراج و شناسایی و با شرح و توضیح کامل معرفی شده است.

 

کتاب تاریخ ایران

پدید‌آورنده: ادوین آریدوویچ گرانتوسکی

مترجم: کیخسرو کشاورزی

ناشر: مروارید

کتاب حاضر را ۶ تن از تاریخ نگاران نامدار شوروی نوشته اند.و چه بسا مخاطبان علاقمند به تاریخ با پتروشفسکی آشنا هستند.

 

 کتاب ده بچه‌زنگی

پدید‌آورنده: آگاتا کریستی

مترجم: خسرو سمیعی

ناشر: هرمس

ده نفر دعوت شدند تا تعطیلات خود را در قصری افسانه ای در نیگر آیلند بگذرانند. هر یک از آنان رازی برای پنهان‌کردن داشت. آنان در بعدازظهر باشکوه روزی تابستانی به آنجا می رسند…

 

کتاب زنان زرخرید

پدید‌آورنده: فریبا کاظم نیا

ناشر: تیسا

کتاب زنان زرخرید نوشته‌ی فریبا کاظم نیا می‌باشد این کتاب توسط انتشارات تیسا چاپ و در ۲۵۳ صفحه به بازار عرضه شده است.آخرین چاپ آن مربوط به سال ۱۳۹۹ بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش تاریخ ایران قرار داد.

 

کتاب چیستاری در خصوص فاهمه بشری

پدید‌آورنده: جان لاک

مترجم: کاوه لاجوردی

ناشر: مرکز

«درست همان طور که کالبدشناس ماهر کارکردهای بدن انسان را تبیین می کند، جستار در فاهمه ی بشری لاک نیز تاریخ طبیعیِ خودآگاهی را به دست می دهد.»

 

کتاب قصه سینماجات عهد بوق

پدید‌آورنده: علی کاشفی خوانساری

موضوع: تئاتر و سینما

ناشر: گویا

خیلی از نوجوان ها به سینما علاقه مند هستند و اخبار فیلم ها و هنرپیشه ها را دنبال می کنند. بعضی ها حتی دوست دارند به دنیای سینما و تلویزیون پا بگذارند. کتاب قصه سینماجات عهد بوق تاریخ سینمای ایران را به زبانی ساده و جذاب مرور کرده است.

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *