Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پیشنهاد کاواکتازه‌های نشرویترین کاواک
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور ۹۹

کتاب توپ‌های ماه اوت: روایت نخستین ماه جنگ‌جهانی اول
نویسنده: باربارا تاکمن
مترجم: محمد قائد
ناشر: ماهی
این کتاب درباره‌ اولین ماه جنگ جهانی اول است که در اوت ۱۹۱۴ آغاز شد و چهار سال ادامه یافت. تاکمن در این کتاب جزئیاتِ دقیق و رویدادها و تصمیم‌هایی را شرح داده است که به جنگ انجامیدند. او همچنین در سرگذشت و اندیشه‌ی مردانی که جنگ را رقم زدند تأمل کرده و آنچه را در کابینه‌ها و ستادها و جبهه‌ها می‌گذشت روایت کرده است. باربارا تاکمن در ۱۹۶۳ برای توپ‌های ماه اوت جایزه‌ی پولیتزر گرفت. این کتاب حتی با استقبال کسانی مواجه شد که علاقه‌ی چندانی به خواندن تاریخ نداشتند. جان اف. کندی، رئیس‌جمهور پیشین امریکا، به همکارانش پیشنهاد می‌کرد توپ‌های ماه اوت را بخوانند.

کتاب عشق و نفرت: ازدواج طوفانی لئو و سونیا تالستوی
پدیده‌آورنده: ویلیام ال.شایرر
مترجم: گیتی خوشدل
ناشر: هرمس

آگاهی از اینکه لئو تالستوی برای مبارزه بر اساس «پرهیز از خشونت»الهام بخش مهاتما گاندی بوده است،و او برای حل مسئله دشوار هندی های مقیم آفریقای جنوبی،در زمان تبعیض نژاد در نامه اول اکتبر ۱۹۰۹ از تالستوی رهنمود و اجازه ترجمه «نامه تالستوی به یک هندو»را خواسته است،و پاسخ بر جاذبه این کتاب افزود، امیدوارم شما نیز از مطالعه اش محظوظ شوید.

کتاب یادداشت‌های پنج‌ساله
پدید‌آورنده: گابریل گارسیا مارکز
مترجم: بهمن فرزانه
ناشر: ثالث

«یادداشت‌های پنج‌ساله» رمان نیست، مجموعه‌داستان هم نیست بلکه مجموعه‌ای است خواندنی از نوشته‌ها و یادداشت‌های مارکز درباره موضوعات مختلف. از جایزه نوبل، که شبحش در مواقعی از سال روی سر نویسنده‌ها می‌افتد، بگیرید تا بدیمنی نوبل گرفتن و عقاید مارکز درباره نوشتن و سیاست و البته جامعه پیرامونش. کتاب اگرچه عنوان یادداشت‌ها را دارد اما از هر قصه و داستانی خواندی‌تر روایت شده است.

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *