Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پیشنهاد کاواکتازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور ۹۹

کتاب  ترانه ایزا
پدید‌آورنده: ماگدا سابو
مترجم: نگار شاطریان
ناشر: بیدگل

ترانۀ ایزا داستان اتی، زنی سالخورده، است که پس از مرگ شوهرش، وینس، خانۀ روستایی کوچکش را رها می‌کند و به آپارتمان دخترش ایزا، زنی شاغل و جدی، در شهر بوداپست نقل‌مکان می‌کند. این جابه‌جایی، جدای از تصمیم این مادر و دختر برای در کنار هم بودن و مراقب هم‌بودن، پیچیدگی‌های احساسی به بارمی‌آورد که برای اتی و ایزا گران تمام می‌شود.

کتاب  بازاریابی عصبی
پدید‌آورنده: لئون زوراویکی
مترجم: کامبیز حیدرزاده دیگران
ناشر: علم

علم عصب‌شناسی نقطه‌ی پیوند رشته‌های مختلفی‌ست که زیست‌شناختی مولکولی، فیزیولوژی الکتریکی (الکتروفیزیولوژی)، فیزیولوژی اعصاب (نوروفیزیولوژی) ، کالبدشناسی آناتومی)، رویان شناسی (امبریولوژی و زیست شناختی (بیولوژی) رشد، زیست شناختی بیولوژی) یاخته‌ی، زیست شناختی (بیولوژی) رفتاری، عصب شناسی (نورولوژی) ، روانشناسی عصب شناختی و علوم شناختی را مصمم می‌کنند. این زمینه‌ی پژوهشی نسبتأ تازه در سال‌های اخیر کمک چشمگیری به شناخت بهتر رفتار انسان کرده است. از این جهت بینش‌هایی را هم در رابطه با رفتار مصرف کننده فراهم می‌سازد.

کتاب شاهنامه فردوسی
پدید‌آورنده: مهری بهفر
ناشر: نشر نو

این کتاب تصحیح تازه‌ای است از شاهنامه‌ی فردوسی بر پایه‌ی مهم‌ترین نسخه‌های موجود، همچون دستنویس موزه‌ی بریتانیا، فلورانس و… نسخۀ سن‌ژوزف که به‌تازگی در بیروت یافته شده و تصحیح حمدالله مستوفی نیز برای نخستین بار در این تصحیح انتقادی بررسی شده‌اند.

کتاب بام بلند هم‌چراغی
پدید‌آورنده: سعید پورعظیمی
ناشر: نشر نو

او عاشق مردی مسلمان شده بود که در سن ۴۰ سالگی از لحاظ مالی، حداقل‌های ممکن زمان خود را هم نداشت و از آن بدتر مهر دو طلاق در شناسنامه‌اش مهر تاییدی بود که نشان دهد او مرد زندگی نیست.

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *