تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور

کتاب ایران جامعه کوتاه‌مدت
پدید‌آورنده: محمدعلی کاتوزیان
مترجم: عبدالله کوثری
ناشر: نشر نی

ایران بر خلاف جامعه دراز مدت اروپا جامعه ای کوتاه مدت بوده است . در این جامعه تغییرات حتی تغییرات مهم و بنیادین اغلب عمری کوتاه داشته است …

کتاب نیلوفر و مرداب
پدید‌آورنده: تیچ نات هان
مترجم: علی امیرآبادی
ناشر: بیدگل

تیچ نات هان در این کتاب، با شفافیت و احساس طربی که اکنون دیگر مهر و امضای اوست، در مقام آموزگاری که هنر شادکامی را آموزش می‌دهد، به ما کمک می‌کند تا شگفتی‌هایی را که هم در درون و هم در اطراف ماست بازشناسیم و از آن‌ها اثر پذیریم، همان شگفتی‌هایی را که در گذر ایام آنها را بدیهی انگاشته و نسبت به آنها بی‌توجه شده‌ایم. در همین مسیر، او با ما از درنگ‌کردن، تنفسِ ذهن‌آگاهانه و تمرکز عمیق سخن می‌گوید و از این می‌گوید که چگونه این اعمال می‌توانند نیروی ذهن‌آگاهی را در بطن زندگی هرروزی خلق یا بیدار کنند.
به مدد ذهن‌آگاهی و نیروی حاصل از آن، می‌توانیم درد و رنج را در بربگیریم و آن را آرام سازیم؛ و می‌توانیم، همچون نیلوفری که در مرداب بشکفد، بی‌درنگ حدی از آزادی و نیز ذهن و و ضمیر شفاف‌تر را برای خود به ارمغان بیاوریم.

کتاب با اطمینان می‌دانم که…
پدید‌آورنده: اپرا وینفری
مترجم: یاسمن رضایی
ناشر: میلکان

یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سالیان اخیر جهان از زبان یکی از موثرترین و بانفوذترین زنان دهه آغازین قرن بیست و یکم است. اپراوینفری در زمانه شک‌ها و تردیدها از معجزه و شفافیت و لذت و شکرگذاری و قدرت می‌گوید. از کشف ریزترین لذت‌ها و ظرفیت‌ها و جذابیت‌های زندگی گرفته تا مسیر کلی و دشوار شناخت خود از کشف مسیر اختصاصی هرکدام از ما برای درک کردن و ممکن ساختن آن به دنیا آمده ایم قصه ی بیرون کشیدن نقشه ی گنج از دل سنگ و همه ی این ها از زبان زنی که خود سخت ترین دوران نوجوانی و جوانی را داشته است اما حالا انسانی است که می تواند از بالا رفتن سن اش کیف کند.چون می داند فرصتی برای رشد است چه خوب که شصت ساله شده‌ام…

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن