پیشنهاد کاواکتازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه‌های نشر شهریور ۹۹

تازه های نشر شهریور

کتاب کیمیا
پدید‌آورنده: غلامرضا خاکی
ناشر: هرمس

شمس بر پایه‌ی جایگاهی که برای خود احساس می‌کرده خوی معلمی‌اش فعال شده و در شیوه‌ی رفتار مولانا با فرزندش علاالدین دخالت می‌کرده است. به نظر می‌رسد او آن زمان بین ۱۶ تا ۱۸ سال داشته است و به دلیل وجود نامادری یا ازدواجش و چه بسا اقامتش در مدرسه در خارج از خانه‌ی مولانا زندگی می‌کرد.

کتاب خاطرات یک دختر جوان
پدید‌آورنده: آن فرانک
مترجم: ناصر غفاری
ناشر: نشر علم

کتاب خاطرات یک دختر جوان نوشته‌ی آن فرانک می‌باشد که ناصر غفاری آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب توسط انتشارات نشر علم چاپ و در ۳۳۶ صفحه به بازار عرضه شده است.آخرین چاپ آن مربوط به سال ۱۳۹۹ بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش نامشخص قرار داد.

کتاب ترس‌و‌لرز
پدید‌آورنده: غلامحسین ساعدی
ناشر: نگاه

ترس و لرز شامل شش داستان کوتاه به هم پیوسته رئالیستی است. شش داستانی که در یک روستای کوچک در سواحل جنوبی ایران جریان دارد و هر کدام نمایی از مردمان این روستا به ما ارائه می دهد که در کنار یکدیگر تصویری دقیق پیش روی ما قرار می دهد جهت شناخت برخی زوایای فرهنگ روستایی…عمومن در داستان های رئالیستی خوب , موضوعات و پدیده های نامطلوب زندگی به شیوه ای روایت می شود که برخی از این مفاهیم وارد حیطه اندیشه خواننده شود.

کتاب باشگاه مشت‌زنی فمینیستی راهنمای بقا در محیط‌های جنسیت‌زده
پدید‌آورنده: جسیکا بنت
مترجم: فاطمه باغستانی
ناشر: کوله‌پشتی

راهنمایی شغلی زنان، موفقیت در کسب‌وکار، نقش جنسیت در محیط کار

 

  • تازه‌های نشر قبلی را از این‌جا دنبال کنید.
۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن