تازه‌های نشرجامعه‌شناسیداستان ایرانداستان نوجوانسیاسی
موضوعات داغ

تازه‌های نشر-سری دهم

هفته‌ی سوم آذر 97

کتاب شهر معمولی

هر کسی علاقه داره یه چیزی جمع کنه. بعضیا تمبر جمع می‌کنن یا بعضیا پاک‌کن، اما فلیسیتی جونیپر با بقیه فرق داره. اون عاشق جمع‌کردنه کلمه‌هاست. کلمه‌هایی که مردم بهشون فکر می‌کنن یا کلمه‌هایی که بهشون نیاز دارن. با اینکه فلیسیتی همه‌ی کشور رو گشته اما یک کلمه هست که هیچ‌وقت اونو ندیده و اون کلمه «خونه» است. فلیستی از این وضعیت خیلی خسته شده تا اینکه وَن درب‌ و‌ داغون خانوادگیشون می‌رسه به شهر دره نیمه شب و اینجا است که اتفاقا شروع میشه… چونکه دره نیمه شب قبلا یک شهر جادویی بوده اما یه نفرین جادو رو از شهر فراری داده. اما جادو هنوز وجود داره و فلیستی برای آزاد کردنش دست به کار میشه. اما چطوری؟ یه دختر یازده ساله چطوری می‌تونه نفرین رو از بین ببره و دره نیمه شب رو دوباره قشنگ و جادویی کنه؟

کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱

این کتاب در گفتگو با عامه‌ی مردم نوشته شده است.نسخه‌های پیشینِ برخی از بخش‌های کتابْ قبلاً به اشکالی دیگری نیز منتشر شده‌اند. بعضی از بخش‌ها روی سیاست تمرکز دارند، تعدادی هم بر تکنولوژی؛ پاره‌ای روی دین و چندی هم به هنر. فصل‌های هست که به تکریم خردِ بشری می‌پردازند، و فصل‌های دیگر نقشِ حیاتی حماقتِ بشری را هایلایت می‌کنند. اما در سراسر کتاب سوال بنیادین همیشه پابرجاست: در دنیایی امروز چه‌چیزی در حال وقوع است، و معنای عمیق این رویدادها چیست؟این کتاب در تلاش است تا ابعاد مختلفی از معضلات جهانی را – بدون هیچ‌گونه ادعای مبنی بر جامع و مانع بودن – پوشش دهد.

کتاب تاتار خندان

تاتار خندان رمانی است به‌نسبت متفاوت با بقیه داستان‌های ساعدی. او این داستان را در سال ۱۳۵۳ و زمانی که در زندان اوین در سلول انفرادی بود نوشت و تا زمانی هم زنده بود منتشرش نکرد (کتاب در سال ۷۳ منتشر شد). تاتار خندان ماجرای پزشک جوانی است که برای فرار از ناکامی‌هایش در زندگی شهری به تبعیدی خودخواسته می‌رود و پزشک روستایی به نام «تاتار خندان» می‌شود. کتاب با ورود او به روستا آغاز می‌شود و با جاافتادن تدریجی او در میان مردم روستا پیش می‌رود و در این میان هم ماجرایی عشقی برایش پیش می‌آید و الی آخر.

برای خرید آنلاین هر کدام از این کتاب‌ها می‌توانید بر روی عناوین آنها در همین متن کلیک نمایید.

کتاب, خرید کتاب, خرید کتاب آنلاین, خرید آنلاین کتاب, کتاب فروشی آنلاین, کتابفروشی آنلاین, کتاب‌فروشی آنلاین,

کتاب کودک و نوجوان, خرید کتاب کودک, خرید کتاب صوتی, کتاب‌فروشی آنلاین کاواک, فروش انواع کتاب,

خرید انواع کتاب, کتاب درسی و دانشگاهی, فروشگاه آنلاین کتاب, فروشگاه اینترنتی کتاب,

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *