تاریخ ایرانتازه‌های نشرداستان جهانداستان نوجوان
موضوعات داغ

تازه‌های نشر-سری بیست و پنجم

هفته چهارم اسفند 97

کتاب بازی دروغ

پدید‌آورنده: روث ور | مترجم: آناهیتا شجاعی | انتشارات نون

روث ور نویسنده‌ی بریتانیایی چیره‌دست رمان‌های روان‌شناسی جنایی است. بعضی از آثار او از جمله در یک جنگل تاریک و زنی در کابین ۱۰ دستمایه‌ی آثار سینمایی و تلویزیونی قرار گرفته است. این نویسنده‌ی جوان را «آگاتا کریستی عصر حاضر» نامیده‌اند.
در بازی دروغ وارد دنیای دختران نوجوان می‌شویم و با آن‌ها در بازی‌های خطرناک، دوستی و رازهایشان شریک می‌شویم. بازی دروغ در سه قانون ساده خلاصه می‌شود:
قانون اول: دروغ بگو؛ قانون دوم: حرفت را دو تا نکن؛ و قانون سوم: گیر نیفت.
اگر شما هم می‌توانید این سه قانون را به درستی رعایت کنید، در بازی دروغ موفق خواهید شد در غیر این صورت…

کتاب هیزم‌های خیس

پدید‌آورنده: کریستینا بیکر کلاین | مترجم: آناهیتا حضرتی | انتشارات پرتقال

هیزم‌های خیس روایت دو انسان است از دو نسل دور که در نقطه‌ای از زمان به هم می‌رسند؛ یکی آن‌قدر سرد و گرم روزگار را چشیده که به غم و شادی‌اش دل نمی‌بندد و اما دیگری تازه اول راه است…

سرگذشت دروتی نکته‌های بسیار برای آموختن دارد. دروتی!‌ مراقب باش خستگی و بی‌قراری جانت، تو را به نشستن وا ندارد..که نشستن یعنی سکون و سکون با زندگی در منافات است.. که اگر بنشینی… یخ می‌زنی… نمی‌رسی؛ و هیزم‌های خیس گرمایی برای بخشیدن به تو ندارند. شاید سرنوشت در پس این جنگل غمگین و مه‌گرفته و در انتهای این جاده بی‌پایان، در شهری پر از نور انتظارت را می‌کشد.

کتاب گذارها به دموکراسی

پدید‌آورنده: حسن قاضی مرادی | انتشارات اختران

جهان در موقعیتی که در آن دموکراسی استثنایی موید قاعده بود به اکنونی فراز آمده که دموکراسی قاعده است. اکنون و در عرصه‌ی سیاست گذار به دموکراسی مهم‌ترین دغدغه‌ی مردمان هر چه گسترده‌تری می‌شود. این پرسش که جوامع چگونه دموکراتیک می‌شوند؟ یعنی گذار از حکومت دموکراتیک چگونه ممکن است؟ مهم‌ترین پرسشی که هر جامعه‌ای حتی در دوره‌های افول جنبش‌های دموکراسی‌خواهی می‌کوشد پاسخی برای آن بیابد.
پاسخ به پرسش فوق در سطح نظری در پنجاه شصت سال گذشته به ارائه‌ی نظریه‌های گوناگون دموکراسی سازی انجامیده است که چیستی و چگونگی گذار به دموکراسی را بررسی و تبیین کرده‌اند.
این کتاب گزارشی انتقادی از مطرح‌ترین نظریه‌های دموکراسی-سازی است که در این دوره در جهان ارائه شده است. این گزارش به گونه‌ای تدوین شده تا سیر تحولات نظری و گرایش‌های فکری در توالی زمانی ارائه‌ی این نظریه‌ها مشخص گردد.

جهت خرید آنلاین کتاب میتوانید به فروشگاه آنلاین کتاب کاواک مراجعه نمایید.

https://www.cavack.com

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 19 =

همچنین ببینید

بستن
بستن