تازه‌های نشرداستان جهانشعر ایرانمدیریت
موضوعات داغ

تازه‌های نشر-سری بیست و سوم

هفته‌ی سوم اسفند 97

خرید آنلاین کتاب از سایت کتابفروشی کاواک

کتاب ساکن برج بلند

پدید‌آورنده: فیلیپ کی. دیک | مترجم: سمیه گنجی | ناشر: روزنه

کتاب ساکن برج بلند، رمانی پادآرمان شهری نوشته ی فیلیپ کی. دیک است که اولین بار در سال ۱۹۶۲ انتشار یافت. داستان این رمان در سال ۱۹۶۲ و در آمریکا می گذرد. برده داری دوباره قانونی اعلام شده و تعداد اندک یهودی هایی که توانسته اند هنوز زنده بمانند، خود را با نام ها و هویت هایی ساختگی پنهان کرده اند. کتاب «ئی چینگ» در سان فرانسیسکو بسیار همه گیر شده و اتفاقات غیرمنتظره، دیگر اصلاً عجیب به نظر نمی رسند.

همه ی این اتفاقات به این خاطر است که حدود بیست سال پیش، ایالات متحده در جنگ شکست خورد و اکنون توسط نیروهای آلمان نازی و ژاپن اشغال شده است. این رمان هیجان انگیز و دلهره آور، اثری است که نام فیلیپ کی. دیک را به عنوان نویسنده ای فوق العاده مبتکر در ژانر علمی تخیلی مطرح کرد. دیک در کتاب ساکن برج بلند، تصویری کابوس وار از تاریخ را ارائه می کند که بیدار شدن از آن ممکن است به این راحتی ها نباشد.

کتاب مجموعه اشعار نیما یوشیج

پدید‌آورنده: نیما یوشیج | ناشر: رشدیه

مجموعه اشعار نیما یوشیج به همراه دستخط این شاعر منتشر شد.

کتاب «مجموعه اشعار نیما یوشیج» به مراقبت شراگیم یوشیج در نشر رشدیه منتشر شده است.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: در این اثر علاوه بر بازخوانی دوباره شعرها، تصویر دستخط‌ نیما نیز که اساس ویرایش و تصحیح دوباره بوده، در انتهای کتاب آمده است. در این مجموعه، شعرهای تازه‌یابی نیز برای نخستین‌بار منتشر شده‌اند. همچنین طرح جلد این مجموعه، پرتره نیما اثری از آیدین آغداشلو است.

کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم؟

پدید‌آورنده: آندره د گیلوم | مترجم: حسین یعقوبی | ناشر: مروارید

«چگونه بر جهان حکومت کنیم» کتابی است برای پرورش و رشد دیکتاتور درون شما. آن را خوب و با دقت بخوانید، خدا را چه دیدید، شاید شما هم آدم دُم کلفتی شدید. برای سواری و بیگاری کشیدن از مردم همیشه محتاج استفاده از زور نیستید. خیلی از دیکتاتورها به مدد آرای مردمی به قدرت رسیدند. کسب قدرت از این شیوه هم معقول است و هم از نقطه نظر عامه، مشروع.

یادتان باشد جانشین هرکسی می خواهید بشوید، اول از همه باید او را بی آبرو کنید، بدجوری هم بی آبرو کنید. حاکم و رئیس کل فعلی، نه تنها اعمالش شیطانی و به ضرر مردم و کشور است، بلکه از لحاظ شغلی فردی بی کفایت و سست عنصر و نوکر بیگانه و از لحاظ اخلاقی متزلزل، فاسد، منحرف است. خلاصه منسوب کردن هر صفت بدی که سراغ دارید از جمله صفات بد خودتان به طرف مقابل خوب جواب می دهد.

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

همچنین ببینید

بستن
بستن