تازه‌های نشر
موضوعات داغ

تازه‌های نشر تیر ۹۹

تازه های نشر

خرید کتاب آنلاین از کاواک

کتاب گورخر گلادیاتور ۳/ گرفتاری با مصری‌ها

گری نورتفیلد | مترجم: آیدا پاکزاد | انتشارات هوپا

فرمانده به سمت ژولیوس خم شد و هوار زد: «چه گندکاری وحشتناکی توی ساحل زیبای ما راه انداخته‌ا‌ین!» ژولیوس گفت: «ببینین من بابت ساحل‌تون متأسفم، ولی ما تصادفی از اینجا سردرآوردیم. ما کشتی‌‌شکسته‌ایم!» فرمانده سرفه کرد و ژولیوس را روی زمین هل داد. «هه! چه داستان قشنگی! شما جاسوسین و ما اینجا توی مصر همه‌ی جاسوس‌ها رو می‌کشیم!»

کتاب ۳۰ قصه کلاسیک برای کودکان

گری نورتفیلد | مترجم: پریسا همایون روز | انتشارات قدیانی 

سی قصه کلاسیک روایت‌گر داستان‌های اخلاقی و آموزنده است. موضوعات آمده در این کتاب با عناوین «روباه و بز»، شاهین و بلبل»، «اسب و شیر»، «شیر و موش»، «لک‌لک و روباه»، «دو بز»، «فیل بدجنس»، «بز باهوش»، «کلاغ حریص»، «سه دوست»، «میمون و تمساح»، «دو برادر»، «گرگ و هفت بزغاله کوچولو»، «نوازنده‌های شهر من»، «روباه حیله‌گر و مرغ سرخ»، «موش شهری و موش روستایی»، «سه بز»، «مو طلایی و سه خرس»، «جوجه اردک زشت»، «هنسل و گرتل»، «سفید برفی و هفت کوتوله»، «جک و ساقه لوبیا»، «شنل قرمزی»، «غاز طلایی»، «پیترپن»، «ماجراهای پینوکیو»، «شاهزاده خانوم و نخود»، «زیبای خفته»، «لباس جدید امپراتور»، «شاهزاده قورباغه»، هستند.

کتاب زنانی که شگفتی آفریدند

کیت پنکهرست | مترجم: شبنم سمیعیان | ناشر: ناریا

زنان این کتاب در شغل‌هایشان دستاوردهای حیرت‌انگیزی داشته‌اند. البته با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده‌اند. یکی از مشکلاتی که همگی با آن روبه‌رو بودند این طرز تفکر بود که زن‌ها نمی‌توانند در شغل‌شان موفق باشند. فقط به خاطر این‌که زن هستند!

۱+
برچسب‌ها

میترا جلالی

طراح سایت و کارشناس سئو، علاقه‌مند به ادبیات،هنر و تکنولوژی...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن