Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پاورقی
موضوعات داغ

برندگان جایزه ادبی گنکور بخش هشتم

آثار برندگان جایزه ادبی گنکور ‌ ‌

پدید‌آورنده: لوران بینه

مترجم: سیامند زندی

ناشر: قطره

راینهارد هاینریش، خطرناک‌ترین و مرگ‌آورترین مرد در کابینه‌ی قدرت هیتلر، شکست‌ناپذیر به نظر می‌رسید؛ تا این که دو مأمور تبعید شده‌ی اسلوواک و چک، او را از میان برداشتند و مسیر تاریخ را عوض کردند. در این اثر درخشان از لوران بینه، مخاطب با دو مأمور با نام‌های ژوزف گابسیک و جان کوبیش همراه می‌شود و داستان فرار پرحادثه‌ی آن‌ها از چک-اسلواکی تحت اشغال نازی‌ها، حمله‌ی مرگبارشان به هایدریش و اتفاقات خونین زیرزمین کلیسایی در شهر پراگ را پی می‌گیرد. هاینریش مغز هیملر است، با ترکیبی از خاطرات، اتفاقات واقعی و تخیل بی‌نظیر لوران بینه، اثری بسیار نفس‌گیر و تفکربرانگیز است. رمان هایدریش مغز هیملر است، رمانی با ضرب آهنگ سریع و طوفانی درباره‌ی جنگ جهانی دوم و همچنین، تفکری عمیق درباره‌ی بدهی‌های ما به تاریخ است.

پدید‌آورنده: اریک امانوئل اشمیت

مترجم: شراره شاکری

ناشر: افراز

اکسل که دو متری آنها بود و به همه چیز گوش می‎داد به سختی نفس می‌کشید. برای این که بتواند به حرف‌هایشان گوش دهد بدون آنکه دیده شود تا جایی که می‌توانست خود را در گوشه‌ای که بود جمع می‌کرد.

سه زن توانمند

پدید‌آورنده: ماری اندیا

مترجم: مرضیه کردبچه

ناشر: نیماژ

«سه زن توانمند»، شامل روایت مستقل سه زن است: نورا، فانتا، کادی، کـه هریـک بـه شـیوه خود، سرنوشتش را میان فرانسه و داکار پی می‌گیرد و با وجود همه ترس‌هـا و تردیـدها و نگرانی‌ها، در برابر آن چه شرایط تحقیرآمیز زندگی بر او تحمیل می‌کند، برای حفـظ شرافتش می‌جنگد.
مشاهده و خرید کتاب آنلاین از کاواک 
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *