پاورقیداستان جهان
موضوعات داغ

برندگان جایزه ادبی پولیتزر بخش سیزدهم

از ابتدا تا امروز

تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم | آنتونی دوئر | مترجم: مریم طباطبائیها | کوله پشتی

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/3204

«تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم» رمانی تخیلی و پیچیده با الهام از وقایع وحشتناک جنگ جهانی دوم است. وی باظرافت خاصی طبیعت انسانی و قدرت ضد و نقیض فناوری را در رمان خود به تصویر کشیده است. جملات نویسنده هرگز از اوج به فرود نمی‌آید و بیان خیره کننده جزییات داستان محشر است، داستانی که ۱۰ سال طول کشید تا نویسنده آن را به اتمام رساند. داستان درباره یک دختر فرانسوی کور و یک پسر آلمانی است که هر دو سعی دارند بر فراز ویرانه‌های جنگ جهانی دوم زنده بمانند.

همدرد | ویت تان نون | مترجم: معصومه عسکری | کتاب کوله پشتی

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/3717

رمان همدرد، با ضرب آهنگ و تعلیق موجود در داستان‌های جنایی و با نثری قابل مقایسه با نویسندگانی همچون گراهام گرین و سال بلو، حماسه‌ای شگرف از عشق و خیانت است. راوی داستان، یک کمونیست و جاسوسی دوجانبه است که به گفته‌ی خودش، دارای دو ذهن مجزا است. او افسری فرانسوی-ویتنامی است که پس از بازپس‌گیری شهر سایگون توسط ارتش ویتنام، به آمریکا آمده است و در حالی که به همراه سایر پناه‌جویان ویتنامی در لس‌آنجلس، مشغول ساختن یک زندگی جدید است، به صورت پنهانی برای افسران ارشد کمونیست خود در ویتنام، جاسوسی می‌کند. او تحت نظر قرار می‌گیرد و برای جلوگیری از لو رفتن هویتش، مجبور به انجام و تحمل اعمال سخت و دردناکی می‌شود…

راه آهن زیرزمینی | کونسون وایت هد | مترجم: معصومه عسکری | کوله پشتی

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/6079

کورا دختری‌ست که در یک مزرعه پنبه در ایالت جورجیا برده است و کم‌کم قدم به دنیای زنانگی می‌گذارد،دوره ای که دردهای بیشتری در انتظارش است.یک روز سزار،برده جدیدی که از ویرجینیا آمده، با او در مورد راه آهن زیر زمینی صحبت می‌کند و با هم تصمیم سختی می‌گیرند: فرار. راه آهن زیرزمینی،هم به سرزمین آزاد متصل می شود، هم به سرزمین‌های موافق برده‌داری،و می‌توان با سفر در این راه‌آهن،چهره واقعی آمریکا را در آن دوران دید. اما آن دو به کجا می‌رسند و چه سرنوشتی در انتظارشان است؟

خرید کتاب اینترنتی از سایت کاواک

۱+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن