ادبیات جهانتازه‌های نشرجامعه‌شناسیداستان جهانداستان نوجوان
موضوعات داغ

از ماهیگیران تا یک فیل

تازه های نشر

کتاب داستایفسکی

پدید‌آورنده: آندره ژید | مترجم: سیروس ذکاء | ناشر: ناهید

آندره ژید نویسنده معروف فرانسوی در این کتاب داستایفسکی (۱۸۸۱ – ۱۸۲۱م) را از روی نامه‌ها و نوشته‌هایش نقد کرده است. وی در بررسی نامه ها، ترجمه ین بی استوک را ملاک قرار داده است. در این اثر، درباره شخصیت داستایوفسکی از روی آثارش نیز سخن رفته است و گوشه هایی از آثار او در خلال نقد آورده شده است. بخش عظیمی از این کتاب، سخنرانی آندره ژید در تماشاخانه «ویوکولومبی یه» است که به مناسبت صدمین سالگرد تولد داستایوفسکی برگزار شده بود. این کتاب به همت حسن هنرمندی به فارسی برگردانده شد و در سال ۱۳۵۴ توسط انتشارات زوار به طبع رسید.

کتاب ماهیگیران

پدید‌آورنده: چیگوزی اوبیوما | مترجم: میثاق خلج | ناشر: چترنگ

ماهیگیران داستان زندگی چهار برادر از خانواد‌ه‌ی آگوو است که در نبود پدرشان، وقتی برای کار به شهری دور منتقل شده است، به ماهیگیری می‌روند. آن‌ها نزدیک رودخانه‌ پیشگوی دیوانه‌ای را ملاقات می‌کنند که پیش‌بینی می‌کند برادر بزرگ‌تر به دست یک ماهیگیر به قتل می‌رسد…

کتاب بی‌نظیر، مثل یک فیل

پدید‌آورنده: لیندا اوتمن های | مترجم: سپیده صادق | ناشر: پرتقال

کتاب بی‌نظیر، مثل یک فیل نوشته‌ی لیندا اوتمن های می‌باشد که سپیده صادق آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب توسط انتشارات پرتقال چاپ و در ۲۴۴ صفحه به بازار عرضه شده است. آخرین چاپ آن مربوط به سال ۱۳۹۸ بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش داستان نوجوان قرار داد.

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن