تئاتر و سینماتازه‌های نشرداستان جهانفلسفه
موضوعات داغ

از فلسفه تا جدال با جهل

تازه های نشر

خرید اینترنتی کتاب از کاواک

کتاب پینک فلوید و فلسفه (مراقب آن اصل باش، یوجین!)

جرج ای. رایش| مترجم: یاسر پوراسماعیل| نشر لگا

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/37986

آیا با توجه به کاری که داروهای روان‌گردان با ذهن ما می‌کنند باید در اعتبار حواس‌مان شک کنیم؟ چه شد که مدرسه تبدیل شد به جایی برای شستشوی مغزیِ دانش‌آموزان؟ وقتی اعضای یک گروه راک عوض می‌شوند، خودِ گروه هم عوض می‌شود یا سر جای‌اش باقی می‌ماند؟ از همگامی‌ها میان نیمۀ تاریک ماه و جادوگر شهر اُز چه می‌توان آموخت؟ آیا نیچه نمونه‌ای قدیمی‌تر از شخصیت سید برت است؟ کِی فهمیدید وجودتان حفره‌ای در دل واقعیت است؟ اگر گوشت را نخوری، مگر می‌شود پودینگ بخوری؟

کتاب مرده‌ی خاص (مجموعه نارون)

آدام میتزنر| مترجم: فاطمه موسوی کریمی| نشر ستاک

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/37962

کتاب مرده‌ی خاص اثر آدام میتزنر، داستانی معمایی و جنایی درباره‌ی دو خواهر به نام‌های الا و شارلوت است که دوست دارند جایشان با هم عوض شود.
در این داستان الا شخصیتی معقول و منطقی دارد و شارلوت نیز به عنوان یک نویسنده، فردی است که به آرزویش نرسیده و خلاف جهت آب حرکت می‌کند. هر دوی آن‌ها فکر می‌کنند که نقش‌هایشان در زندگی، باید همان چیزی باشد که برایش خلق شده‌اند. با این حال الا آرزو دارد که کاش بتواند برای مدتی جایش را با شارلوت تغییر دهد. عجیب این است که شارلوت هم همین احساس را نسبت به خواهرش دارد…

کتاب جدال با جهل

نوشابه امیری | نشر ثالث

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/2085

بیضایی در این مصاحبه، که با پرسشگری جدی مواجه است، تا حدودی توانسته از فیلم‌ها و نظریاتش دفاع بکند. او اعلام کرد که در انتظارِ یک قهرمان ماندن را نمی‌پسندد و اعتقاد دارد که هر کسی می‌تواند دست به عمل بزند و تبدیل به یک قهرمان شود، چون هیچ‌کس قهرمان به دنیا نمی‌آید و این ما هستیم که در شرایط و موقعیت‌ها انتخاب می‌کنیم که چه کسی باشیم. بیضایی همچنین نشان می‌دهد که عاشق این مردم است منتهی نه عاشق جهالتشان، بلکه عاشق استعداد نهفته در درون آنها که روزی باعث جهش آنها خواهد شد.

۲+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن