Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
تاریخ ایرانتازه‌های نشرروان‌شناسیزندگی‌نامه و خاطرات
موضوعات داغ

از سیلی واقعیت تا نامه هایی از پاریس

خرید کتاب از کاواک

کتاب سیلی واقعیت

راس هریس | مترجمان: علی صاحبی و مهدی اسکندری | نشر سایه سخن

دیر یا زود واقعیت به شما سیلی خواهد زد. از دست دادن کسی، بیماری، خیانت یا وقایع ناخوشایند دیگر، به طور غیرمنتظره به سراغتان می‌آید و شما را از درون سست می‌کند.در آن لحظات، این کتاب خردمندانه همان خیری است که می‌توانید به آن چنگ بیندازید تا نجات پیدا کنید. کاری بیشتر از تسکین دردها انجام می‌دهد، هدایتتان می‌کند و در مرحله رشد و باز پروری کمکتان می‌کند.

کتاب نامه‌هایی از پاریس

امیر سعیدالهی | کتاب پارسه

هدف این کتاب، بررسی و خوانش فرازهایی از نامه‌های افراد برجسته‌ای چون علامه دهخدا، علامه قزوینی، صادق هدایت، سهراب سپهری، علی شریعتی، غلامحسین ساعدی و شاهرخ مسکوب است که در دوره‌های زمانی مختلف در پاریس به سر بردند و این نامه‌ها بیانگر روحیات و رفتار فردی و اجتماعی و نیز اندیشه و داوری آن‌ها در مورد فرهنگ و جامعه میزبان است .

کتاب تالار قندریز

رویین پاکباز | انتشارات حرفه هنرمند

در این کتاب مجموعه‌ای از اطلاعات راجع به فعالیت‌های یک کانون هنری که از آن به عنوان «تالار قندریز» یاد می‌شود گرد آمده است. چگونگی شکل‌گیری این کانون، روند و دامنه‌ی فعالیت‌ها و دیدگاه‌های گردانندگان آن مطالب بخش اصلی کتاب را تشکیل می‌دهند. بخش پیوست‌های کتاب نیز فهرست کاملی از کارنماها و انتشارات، و گزیده‌ای از نوشته‌ها و پوسترها را شامل می‌شود.

برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *