تازه‌های نشرداستان جهانروان‌شناسیزندگی‌نامه و خاطرات
موضوعات داغ

از ذهن و زمان تا نفس عمیق

تازه های نشر 98

کتاب ذهن و زمان

پدید‌آورنده: کرامت موللی نشر نی

لینک کتاب : https://www.cavack.com/Item/25205

خواب چیست و رؤیا کدام است؟ آیا چنین پرسشی می‌تواند ما را از خواب غفلت بیدار کرده به‌جای این‌که تصوری وهم‌آلود و خودشیفته از ما به‌دست دهد، ما را نابهنگام در دل امر واقع به‌خود رها سازد تا خوف و رجاء را به‌عینه بیازماییم. براساس چنین رویداد منحصربه‌فردی است که کتاب حاضر با اتکاء بر آخرین کشفیات علمی و دیرین‌ترین پرسش‌های فلسفی، بر آن می‌شود تا ما را عجالتاً از دنیای شتاب‌زده‌ی دیجیتال، که محور اصلی جوامع مصرفی کنونی است، برکنده به‌خود آورد.

کتاب زندگی خصوصی سلینجر

پدید‌آورنده: دنی دمنپیون | مترجم: روح‌الله رضاپور و مهدی قاسمی | ناشر: ورا

لینک کتاب : https://www.cavack.com/Item/29124

اگر «جی. دی.سلینجر» خالق «ناتور دشت» را مرموزترین نویسنده قرن اخیر بنامیم اغراق نکرده‌ایم. نویسنده‌ای منزوی که زندگی‌اش برای علاقه‌مندان ادبیات رازی بزرگ محسوب می‌شود. کتاب زندگی خصوصی سلینجر با بررسی وقایع و جزئیات گفته نشده زندگی این نویسنده، تلاش می‌کند پرده از اسرار زندگی این نابغه بردارد و مخاطبان را با زوایای پنهان زندگی‌اش آشنا کند.قبل از این نیز کنت اسلاوینسکی در کتاب جی. دی. سلینجر، یک زندگی گوشه هایی از زندگی این نویسنده را روی کاغذ آورده بود اما کتاب دنی مونپیون فرانسوی که توانست جایزه بیوگرافی گنکور ۲۰۱۸ را بدست آورد لطف دیگری دارد.

دمونپیون برای نگارش این کتاب ۱۰ سال وقت صرف کرده و به کشورهای مختلفی از لهستان و آمریکا تا استرالیا و بریتانیا سفر کرده است. او به کمک نامه‌های منتشرنشده از «جی. دی. سلینجر» به زندگی این نویسنده معروف آمریکایی در دوران جوانی، حضور او در جنگ جهانی دوم، عشق و خلق رمان تاثیرگذار «ناتور دشت» پرداخته است.

کتاب نفس عمیق

پدید‌آورنده: آن تایلر | مترجم: امین حسینیون | نشر ثالث

لینک کتاب : https://www.cavack.com/Item/33441

نفس عمیق زندگی ماست. قهرمان‌های داستان مگی و آیرا هستند، زوجی میانسال و کمی خوشبخت، کمی بدبخت، پر از مشکل و دردسر و دعوا. اما در طول داستان دوباره عشق را کشف می‌کنند و این کشف عشق در زندگی روزمره و در میان خاطرات و مشکلات باعث می‌شود در پایان رمان احساس بهتری داشته باشیم.

اما نفس عمیق اصلا درگیر بازی‌های احساساتی و امید بخشی‌های بیهوده نیست، در پایان نفس عمیق عشق بر نفرت غلبه نمی‌کند ، شخصیت‌ها دچار تحولات ساده لوحانه نمی‌شوند و آنچه ادامه می‌یابد زندگی است و اراده‌ی معطوف به بهتر شدن. مگی مادری است که نمی‌پذیرد کاری از دستش ساخته نیست و در هر شرایطی برای بهتر شدن زندگی اطرافیانش تلاش می‌کند. اشتباه می‌کند و افکارش گاهی خواننده را به خنده می اندازد ، ولی تسلیم نمی شود.

خرید اینترنتی کتاب از سایت کاواک

۳+
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن