Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پاورقیویترین کاواک
موضوعات داغ

آثار برندگان جایزه‌ی ادبی ‌ نیوبری

بخش نهم

کتاب موش کوچولو

پدید‌آورنده: کیت دی کامیلو

مترجم: حسین ابراهیمی

ناشر: افق

دسپرو تیلینگ، موشی است که به موسیقی، داستان ها و البته شاهزاده ای به نام پی عشق می ورزد. روسکورو، موش دیگری است که در تاریکی زندگی می کند و رویای جهانی پرنور و روشن را در سر می پروراند.

 

کتاب کتاب گورستان

پدید‌آورنده: نیل گیمن

مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی

ناشر: افق

افراد خانواده پسری هجده ماهه به قتل می‌رسند و او تاتی‌کنان سر از قبرستانی متروک درمی‌‌آورد. پسرک در میان ارواح گورستان بزرگ می‌شود و مهارت‌های عجیبی کسب می‌کند. اما حالا خطر واقعی نه در دنیای مردگان، که در میان زنده‌ها در کمین اوست.

کتاب نیروی برتر لاکی

پدید‌آورنده: سوزان پاترون

مترجم: آنیتا یارمحمدی

ناشر: پیدایش

دو سال از ماجرای مرگ مادر لاکی تریمبل در حادثه ی برق گرفتگی بعد از یک طوفان صحرایی مهیب می گذرد. از آن زمان، لاکی به همراه قیم فرانسوی اش، بریجیت، در مجموعه ای از یدک کش هایی به هم مرتبط زندگی کرده است. 

 

  • نوشته‌های پیشین را از این‌جا بخوانید!
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *