Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/magcavac/public_html/wp-includes/functions.php on line 5051
پاورقیپیشنهاد کاواک
موضوعات داغ

آثار برندگان جایزه‌ی ادبی نیوبری

بخش دوازدهم

کتاب کبوترهای وحشی

پدید‌آورنده: ایمی تیمبرلیک

مترجم: نیلوفر امن زاده

ناشر: پرتقال

جورجی در شهر پلاسید به خاطر دو چیز معروف است: استعداد عجیبش در هدفگیری با تفنگ و به زبان آوردن هرچه که در ذهنش می گذرد. اما زمانی که جورجی چیزی که نباید می گفت را می گوید، خواهر بزرگترش، آگاتا از خانه فرار می کند. وقتی کلانتر با جسدی ناشناس که لباس های آگاتا را به تن دارد، به شهر بازمی گردد، همه فکر می کنند که آگاتا قطعاً مرده است.

کتاب فلورا و اولیس

پدید‌آورنده: کیت دی کامیلو

مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی

ناشر: افق

در یک روز، سنجابی به نام اولیس به درون جاروبرقی کشیده می شود و دختری ده ساله به نام فلورا که همه ی شماره های کتاب مصوری به نام «چیزهای بد ممکن است برای شما اتفاق بیافتد» را خوانده، بهترین فردی است که می تواند برای نجات این سنجاب وارد عمل شود.

کتاب خانه‌ی خودمان

پدید‌آورنده: سینتیا کادوهاتا

مترجم: شقایق قندهاری

ناشر: افق

کیتی، خواهر کوچک تر و راوی داستان، فکر می کند که خواهرش، لین، نابغه ای است که توانایی انجام هر کاری را دارد. با پیشروی داستان و آشکار شدن این که بهبود شرایط زندگی پدر و مادرشان به معنی کار کردن شبانه روزی آن هاست، معلوم می شود که لین مشکلی دارد چرا که همیشه خسته و بیمار به نظر می رسد.

  • نوشته‌های پیشین را از این‌جا بخوانید!
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *