پاورقیویترین کاواک
موضوعات داغ

آثار برندگان جایزه‌ی ادبی نیوبری

بخش یازدهم

کتاب بن‌بست نورولت

پدید‌آورنده: جک گانتوس

مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی

ناشر: افق

نوجوانی به نام جک گانتوس مجبور شده به حرف پدر و مادر عصبانی‌اش گوش کند و از خیر دو ماه تعطیلات هیجان‌انگیز بگذرد. با این همه، ماجرایی عشقی و جنایی به هم گره می‌خورند و جک را درگیر می‌کنند. پیش از آن‌که دل‌تان برای جک بسوزد بهتر است کتاب را بخوانید.

کتاب ایوان منحصربه‌فرد

پدید‌آورنده: کاترین اپلگیت

مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی

ناشر: افق

ایوان، گوریلی آرام و بردبار است. او که در خروجی شماره ی هشت زندگی می کند، به آدم های بازدیدکننده از او در پشت دیوار شیشه ای محل اقامتش عادت کرده و به ندرت دلش برای زندگی در جنگل تنگ می شود؛ در واقع خیلی کم به آن فکر می کند. ایوان به جای اندیشیدن به جنگل، به برنامه های تلویزیونی ای که دیده و دوستش استلا، فیلی سالخورده، و سگی ولگرد به نام باب فکر می کند.

 

کتاب شکستن دماغ استالین

پدید‌آورنده: یوجین یلچین

مترجم: شهاب الدین عباسی

ناشر: مروارید

ساشا زایچیک از شش سالگی، قوانین «پیش‌قراولان جوان شوروی» را آموخته است: «یک پیش‌قراول جوان، زندگی خود را وقف رفیق استالین، حزب کمونیست و ایدئولوژی کمونیسم می‌کند؛ او، رفیقی قابل اتکاست و همیشه مطابق با وجدان عمل می کند و حق این را دارد که از کمبودها و کاستی‌ها انتقاد کند.»

  • نوشته‌های پیشین را از این‌جا بخوانید!
۰
برچسب‌ها

کاواک

وبگاه کاواک مجموعه‌ای از تازه‌ترین و برترین‌های نشر ایران و جهان را برای تمامی گروه‌های سنی از جمله کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و قصد دارد با ارائه‌ی کیفیتی مطلوب و در کمترین زمان ممکن فرایند ارسال و تحویل را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای شما کتاب‌خوانان عزیز فراهم سازد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن